Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Травень 2013  »

Таланти Поділля – 2013

22 травня 2013 року у стінах Вінницького обласного музично-драматичного театру імені М. Садовського відбулось свято-зустріч керівництва обласної державної адміністрації та обласної Ради з талановитою учнівською й студентською молоддю «Таланти Поділля - 2013». Участь у заході взяли учні Обласного гуманітарного ліцею.
            З вітальним словом до учасників свята звернулися директор Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації І.Д. Івасюк і заступник голови Вінницької державної адміністрації Л.М. Спірідонова. Вони побажали молодому обдарованому поколінню віри в себе, успіхів в усіх починаннях, нових звершень та перемог.
            На церемонії нагородження були вручені дипломи, почесні грамоти Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, а також грошові премії переможцям ІІ і ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, призерам Всеукраїнських мистецьких, спортивних, технічних конкурсів.
            Диплом І ступеня за перемогу у XV Всеукраїнському турнірі юних істориків отримала команда Обласного гуманітарного ліцею (Віталіна Абрамович, Юлія Гавриленко, Юлія Івашенко, Каріна Солодуха, Вікторія Хлопецька, керівник команди – викладач історії та суспільних дисциплін Тетяна Валентинівна Ковальчук).
            Нагороду за участь у ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України отримав учень 11 – Б класу Обласного гуманітарного ліцею Олександр Дерій (науковий керівник – викладач філологічних дисциплін Ганна Феодосіївна Королюк ).
           Оргкомітет урочистого дійства висловив подяку освітянам, які брали активну участь в організації та підготовці численних інтелектуально-просвітницьких акціях, що проводяться з метою формування інтелектуального потенціалу й піднесення престижу науки в Україні. Керівники  найуспішніших учнівських проектів були нагороджені почесними грамотами та дипломами.

Наприкінці заходу для всіх присутніх пролунали музичні композиції, які подарували масу позитивних емоцій, створивши святкову атмосферу.

Вітаємо всіх нагороджених, бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

Прикріплення: Фото 1 · Фото 2 · Фото 3 · Фото 4