Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Четвер, 18.10.2018, 18:05

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2017 » Травень » 19 » ТАЛАНТИ ПОДІЛЛЯ - 2017
ТАЛАНТИ ПОДІЛЛЯ - 2017

Таланти Поділля – 2017

Уже традиційно наприкінці навчального року у залі Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського проходить свято-зустріч очільників області та міста з обдарованою молоддю Вінниччини «Таланти Поділля - 2017».

Із вагомими перемогами на теренах наук юних інтелектуалів та їх наставників цьогоріч вітали: голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної ради Анатолій Олійник, Вінницький міський голова Сергій Моргунов та директор Департаменту освіти і науки Вінницької державної адміністрації Ігор Івасюк

На церемонії нагородження почесні грамоти Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної Ради, грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, а також грошові премії отримали переможці ІІ-ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, ІІІ-ІV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів і турнірів.

Почесні нагороди за перемогу у ІІ та участь у ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України отримали і учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату та їх педагоги-наставники:

• Наталія Заболотна, учениця 10-А класу, (секція світової літератури, тема роботи: «Проблема людського життя і його сенсу в казках Г.К. Андерсена». Науковий керівник: Л.В. Хілінська, викладач зарубіжної літератури, директор Обласного гуманітарного ліцею-інтернату);
  • Сюзанна Максимчук, учениця 11-А класу, (секція літературної творчості, тема роботи: «Образ автора в контексті поетичного твору». Науковий керівник: Г.Ф. Королюк, викладач української літератури Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Оргкомітет урочистого дійства висловив щиру подяку учасникам заходу за їх плідну працю на теренах наук і побажав не зупинятися на досягнутому.

Щиро вітаємо всіх нагороджених, бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!

«  Травень 2017  »