Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Вересень 2020  »

ТАЛАНТИ ПОДІЛЛЯ – 2020

Щороку на традиційному святі-зустрічі «Таланти Поділля» Вінниччина віншує найкращих учнів і вчителів області з вагомими перемогами на теренах наук.

25 вересня 2020 року вперше за історію існування премії церемонія нагородження пройшла в он-лайн режимі: виступи гостей заходу, ведучих свята та художні номери можна будо споглядати лише дистанційно.

До всіх присутніх з вітальними словами звернувся голова обласної держадміністрації Сергій Сергійович Борзов. Він зазначив, що талановита молодь Вінниччини – майбутнє України і володіє творчим потенціалом, який здатен зробити нашу державу успішною та процвітаючою. Голова Вінницької обласної держадміністрації оголосив, що у рамках проведення обласного свята-зустрічі з обдарованою молоддю «Таланти Поділля - 2020» у нинішньому році почесними грамотами та грошовими преміями нагороджено 327 учнів та 233 педагоги (560 премій на загальну суму 580 тисяч гривень). І це своєрідна подяка та стимул до нових перемог.

Приємно відзначити, що серед номінантів є і учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей та їх наставники. Почесні нагороди за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослíдницьких робіт Малої академії наук України (2019-2020н.р.) отримали юні науковці-ліцеїсти:

Діана Кичак (11-А клас) (тема роботи: «Мотив життя в художньо-образній системі  роману Е.М.Ремарка «Три товариші»». Науковий керівник: Л.В.Хілінська, викладач зарубіжної літератури Обласного гуманітарного ліцею-інтернату);

Катерина Полуян (11-Б клас) (тема роботи: «Поетика художнього образу в авторському творі». Науковий керівник: Г.Ф.Королюк, викладач української літератури Обласного гуманітарного ліцею-інтернату);

Ольга Ремінна (10-А клас)(тема роботи: «Фразеологізми з орнітологічними компонентами в німецькій мові». Науковий керівник: Г.Г.Шостаківська, викладач німецької мови Обласного гуманітарного ліцею-інтернату);

Олеся Попіловська (11-А клас) (тема роботи: «Сучасний стан, проблеми та завдання розвитку зеленого туризму на Вінниччині». Науковий керівник: О.В.Лемпій, викладач правознавства Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Щиро вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!

За матеріалами сайту

Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації