Головна » 2011 » Листопад » 3 » Таланти твої, ліцею-2011!
Таланти твої, ліцею-2011!

3 листопада 2011 року учні Обласного гуманітарного ліцею при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського представили глядачам свої таланти, вміння та захоплення на традиційному конкурсі-огляді «Таланти твої, ліцею».

Ліцеїсти виступили в таких номінаціях: «Поетичний Парнас», «Золотий голос ліцею», «Чарівні нотки», «Луна співочої душі», «Юний аматор сцени», «Прикладне мистецтво», «Бально-спортивний танець» та «Оригінальний жанр».

Членами журі були: Галузінська Т.В., Левицька О.М., Мочарний Р.П., Іщук О.В., Слободянюк І.Ю.

Організацією та проведенням свята займалися педагоги-вихователі ліцейських класів – Столяр Т.В., Каплична Л.О., Середюк С.Д., Григорчук Н.Г.

Глядачам було представлено майстерно виконанані музичні і танцювальні номери, цікаві виступи в оригінальному жанрі. Гостей свята найбільше вразили танцювальні композиції у виконанні учнів 11-А класу Криська І. та Головенко І. й учнів 11-Б класу - Попова В. та Менчинської Е., а також неперевершений запальний біт-бокс учня 11-А класу Антонюка Я.

Підсумки конкурсу підвела заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею Хілінська Л.В. Вона висловила своє захоплення виступами учасників, феєричним ліцейським дійством, а також подякувала всім, хто доклав зусиль до підготовки концертної програми.

«Таланти твої, ліцею» – це прекрасне свято юності, краси і творчості!

«  Листопад 2011  »