Головна » 2016 » Лютий » 10 » Турнір юних фізиків
Турнір юних фізиків

10 лютого 2016 року в актовій залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського проходив турнір юних фізиків серед учнів 10-х класів Обласного гуманітарного ліцею, організатор якого – викладач фізики Слободянюк Ірина Юріївна. За звання переможця змагалися команда «Гравітація» (10-А, капітан – Софія Нартовська) та «Константа» (10-Б, капітан – Дмитро Цимбал).

За турніром уважно стежила лічильна комісія: Анастасія Воробйова (учениця 11-А класу), Сергій Рудик та Лілія Карнаух (учні 11-Б класу).

На шляху до перемоги командам потрібно було реалізувати такі конкурсні завдання: «Розминка», «Фізичний пазл», «Хрестики-нулики», «Опиши та поясни», «Домашнє завдання», «Змагання капітанів» та «Здогадайся першим». Домашнє завдання для кожної команди – підготувати та продемонструвати дослід, який повинні пояснити суперники, та дослід-загадку. Протягом турніру за кожну команду активно вболівала група підтримки.

У залі панувала атмосфера справжнього суперництва. Додамо, що переможним духом були запалені обидві команди. Але за результатами всіх конкурсів з невеликим відривом переможцем турніру стала команда 10-А класу «Гравітація»!

Дякуємо всім небайдужим за підтримку.

Переглядів: 180 | Додав: LKa
«  Лютий 2016  »