Ви Гість
«  Березень 2019  »

ТВОРЧИЙ ПРОЕКТ - 2019

РЕПОРТАЖ ІЗ ТВОРЧОГО ПРОЕКТУ

«У СВІТІ ТИСЯЧІ ПРОФЕСІЙ, І СЕРЕД НИХ ОДНА – МОЯ!..»

22 березня в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського  відбувся творчий проект «У світі тисячі професій, і серед них одна – моя!..», учасниками якого стали учні 9-х класів базових шкіл Вінницької області. Абітурієнти 2019 року приїхали на конкурс-захист творчих робіт за темою «Мій шлях у професію», що  (уже за багаторічною традицією) саме в березневі дні проводиться в навчальному закладі.

Цьогоріч творчі напрацювання презентували 18 конкурсантів із п’яти районів Вінниччини. Юні подоляни охоче розповідали про свій професійний вибір, ділилися заповітними мріями та очікуваннями від перспективи стати учнями Обласного гуманітарного ліцею.

До зустрічі з девятикласниками активно готувалися нинішні ліцеїсти, учні 10-х та 11-х класів. Разом із класними керівниками – Слободянюк Л.М., Ковальською А.П., Королюк Г.Ф., Косюк Н.А.– вони підготували художню програму проекту, у ході якої було оголошено підсумки конкурсу-захисту творчих робіт. Директор коледжу П.Н.Савчук та директор ліцею Л.В. Хілінська вручили конкурсантам офіційні сертифікати з рекомендацією на зарахування до складу учнів Обласного гуманітарного ліцею. У вітальному слові Петро Несторович та Людмила Валентинівна висловили щирі сподівання, що нова, ліцейська сторінка в житті кожного абітурієнта 2019 року буде успішною і допоможе реалізувати найсміливіші плани.

У ході творчого проекту учні 10-х та 11-х класів продемонстрували гостям третій випуск документального відеофільму «Тут народжується майбутнє», відеорепортаж із XX Всеукраїнського турніру юних істориків, призерами якого вже 9 років поспіль є учні ліцею;  познайомили з переможцями II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, які цьогоріч вибороли шість перемог (а всього на рахунку ліцею їх уже 147!). Музичні вітання всім присутнім на творчому проекті подарували десятикласник Дмитро Кухар, одинадцятикласниця Яна Паламарчук, студія вокально-хорового співу «Сузір’я» (художній керівник – О.П. Рудкевич).

Вихователі ліцею С.Д. Середюк та Н.Г. Григорчук підготували для перегляду яскраву фотопрезентацію на теми ліцейського життя. А викладач інформатики С.В.Зеленюк з документальною точністю зафіксував на відеокамеру всі події дня, зміст яких впишеться новими  сторінками до історії Обласного гуманітарного ліцею.