Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Неділя, 22.09.2019, 05:32

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2014 » Березень » 20 » Творчий проект «Обдарованість»
Творчий проект «Обдарованість»

20 березня 2014 року в Обласному гуманітарному ліцеї для обдарованих дітей із сільської місцевості при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбувся традиційний творчий проект «Обдарованість», у якому взяли участь адміністрація навчального закладу, викладачі та учні ліцею, а також абітурієнти загальноосвітніх шкіл Вінниччини. Серед гостей  були присутні О.М. Барно, доктор педагогічних наук, професор ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький педагогічний університет імені Г. Сковороди», академік АМСКП, а також студенти коледжу та батьки учнів.

Програма заходу складалася з трьох частин: знайомство із навчальним закладом, конкурс-захист творчих робітучнів дев’ятих класів за темою «Професія моєї мрії», підведення підсумків проекту.

Вели програму одинадцятикласниці Світлана Без’язична та Марина Фурман, які поділилися власними враженнями про навчання в Обласному гуманітарному ліцеї, про атмосферу творчості, ініціативи, партнерства, котра панує тут.

Відкрив захід директор Барськогогуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського кандидат педагогічних наук Петро Нестерович Савчук, який звернувся до присутніх із вітальним словом, а конкурсантам побажав успіху в захисті їхніх творчих робіт.

З історією Обласного гуманітарного ліцею, його традиціями, інноваційною системою роботи учасники проекту ознайомилися, переглянувши третій документальний фільм із ліцейської відеотеки«Тут народжується майбутнє», створений у 2014 році, автором  ідеї якого є заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею Людмила Валентинівна Хілінська.

Кульмінаційною частиною заходу став конкурс-захист творчих робіт учнів дев’ятих класів загальноосвітніх шкіл Вінниччини, які прибули з різних районів області – Барського, Жмеринського,Мурованокуриловецького, Оратівського та Хмільницького.  Завданням конкурсантів було: створити власну відеовізитівку, презентувати роботу і  додатки до неї, вступити в діалог із членами конкурсної комісії. Приємно відзначити, що цьогоріч кожен абітурієнт виявив належний рівень творчих, ораторських, комунікативних здібностей, намагався розкрити свої природні обдарування і нахили.

Упродовж конкурсу, який традиційно має публічний характер, велася відеозйомка, працював фоторепортер.

Завершився творчий проект «Обдарованість» підведенням підсумків конкурсу-захисту та врученням сертифікатів переможцям, якими вперше у 2014 році стали всі учасники.

Привітали майбутніх ліцеїстів заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею Л.В.Хілінська, директор коледжу П.Н. Савчук і вся ліцейська родина.

На завершення заходу ведучі запропонували всім присутнім іще один творчий ліцейський відеопроект – «Планета Неспокійного Сонця», героями якого були самі ліцеїсти.

На згадку про березневу зустріч в Обласному гуманітарному ліцеї та здобуту в його стінах перемогу конкурсанти повезли пам’ятні світлини і черговий номер газети «Ліцеїст».

«  Березень 2014  »