Ви Гість 
Вітаємо Вас Гість 
Головна РеєстраціяВихідВхід   
Меню сайту
Календар
«  Березень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

13:07
Творчий проект «Обдарованість»

Творчий проект «Допоки світить праведна зоря - шануймо Україну!»

21 березня 2015 року в  Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбувся ряд заходів Обласного гуманітарного ліцею в межах реалізації мети і завдань традиційного творчого проекту «Обдаровані діти – гордість нації.»

День розпочався із реєстрації учнів дев’ятих  класів базових шкіл Вінницької області, які подали заявку на участь у конкурсі-захисті творчих робіт за темою «Свою Україну любіть… За неї Господа моліть…» для абітурієнтів ліцею 2015 року, та реєстрації випускників ліцею різних років, котрих щорічно в березні збирає в стінах навчального закладу  родинна зустріч «На меридіанах ліцейської дружби». Цьогоріч альма-матер вітала своїх випускників смачними символами ліцейського «апельсинового раю».

Одночасно розпочала свою роботу виставка-огляд «Пошук. Натхнення. Творчість», на якій було представлено друковану продукцію, зразки наукових напрацювань викладачів та учнів ліцею, фото- і відеоматеріали.

О 9.00 в актовій залі коледжу розпочалася презентація Обласного гуманітарного ліцею, який ось уже 14 років об’єднує у своїх стінах обдарованих дітей із сільської місцевості Вінниччини. Ведучі програми одинадцятикласники Аліна Фурман та Микола Слободянюк  надали слово директорові Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, кандидатові педагогічних наук Петру Несторовичу Савчуку, який   у своєму вітанні абітурієнтам і їх батькам наголосив на тому, що Обласний гуманітарний ліцей – це структурний підрозділ коледжу, про який знають не лише на теренах Барського району й Вінницької області, але й на Всеукраїнському рівні завдяки перемогам учнів та їх наставників у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, Всеукраїнському турнірі юних істориків, предметних олімпіадах і творчих та мистецьких конкурсах. Яскравим підтвердженням слів керівника навчального закладу став документальний фільм про Обласний гуманітарний ліцей «Тут народжується майбутнє», який справив незабутнє враження на всіх присутніх.

Хвилин за тридцять розпочався конкурс-захист творчих  робіт абітурієнтів ліцею. Дев’ятикласники по черзі презентували конкурсній комісії (до її складу увійшли: П.Н. Савчук, голова комісії, директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського; А.І. Сторожук-Бурса, заступник директора з науково-методичної роботи та міжрегіональних зв’язків; Л.В. Хілінська, директор Обласного гуманітарного ліцею; члени комісії: А.П. Ковальська, голова методичного об’єднання викладачів ліцею; викладач української мови Л.М. Слободянюк, викладач української мови; Г.Ф. Королюк,   викладач української літератури; К.А. Павлін, голова циклової комісії викладачів іноземних мов; Н.О. Погребнюк,  голова циклової комісії викладачів фізико-математичних дисциплін; Н.Г. Григорчук, викладач основ психолого-педагогічних знань; О.В. Лемпій, викладач правознавства; Т.В. Ковальчук, викладач історії України та всесвітньої історії) свої презентаційні матеріали та роздуми над минулим і сьогоденням рідної країни.

На конкурс подали творчі роботи дев’ятикласники із шкіл Барського, Жмеринського, Могилів-Подільського, Тульчинського районів Вінницької області, які виявили бажання продовжити навчання за  педагогічним та правознавчим профілями в Обласному гуманітарному ліцеї. За умовами конкурсу, абітурієнти повинні були продемонструвати вміння творчо мислити, вступати в діалог із членами конкурсної комісії, наводити переконливі аргументи на користь власних думок, технічно грамотно оформляти роботу і презентаційні матеріали.  На розсуд членів конкурсної комісії, усі  учні базових шкіл успішно реалізували поставлені перед ними завдання  і за результатами конкурсу отримали сертифікати з правом на позачергове зарахування до складу учнів 10-го класу ліцею на 2015-2016 навчальний рік.

Церемонія нагородження учасників конкурсу творчих робіт стала кульмінацією творчого проекту «Обдаровані діти – гордість нації». Сертифікати переможцям вручили  директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, кандидат педагогічних наук П. Н. Савчук, директор Обласного гуманітарного ліцею Л.В. Хілінська та  голова Барської районної ради М.І. Піддубний.  У своєму вітальному слові дев’ятикласникам Михайло Іванович висловив сподівання на те, що нинішні конкурсанти стануть гідною зміною випускникам ліцею та принесуть у навчальний заклад потужний струмінь творчої активності і самодостатності.

Звертаючись до присутніх на заході, Людмила Валентинівна Хілінська наголосила на тому, що сьогоднішній творчий проект особливий, бо зумів об’єднати в одну родину різні покоління – абітурієнтів ліцею 2015 року, їх батьків, нинішніх ліцеїстів, випускників і викладачів; він проклав мости дружби між усіма, хто так чи інакше причетний до творення історії ліцею.

Слова щирої вдячності на адресу Обласного гуманітарного ліцею прозвучали з уст батьків випускників та сьогоднішніх учнів  ліцею – Л.В. Кузнєцової,  І.А. Дікун,  Л.П. Рудик. Від імені батьківського колективу абітурієнтів  до всіх присутніх звернулася А.В. Килимник, яка довіряє ліцеєві вже третю свою дитину. Батьківську сторінку завершила учениця 11-А класу Оксана Цицюрська, яка виконала пісню  «За вроду дякую батькам».   

Лейтмотивом творчого проекту став крилатий вислів «Допоки світить праведна зоря – шануймо Україну!», зміст якого відлунював як у роботах конкурсантів, так і в сценарії творчого проекту. Патріотична ідея пронизувала виступи студії вокально-хорового співу «Сузір’я», авторську літературно-музичну композицію «Повертайся живим» (Сніжана Гнибіда, 10-А клас, Віталіна Гула, Вадим Гаврілов, 10-Б клас), художню прозу «З піснею в серці» (Анастасія Білоус, 11-Б клас) та відеопроект учнів 11-Б класу «З любов’ю в серці». Заключним акордом патріотичного блоку творчого проекту стала пісня «Боже, Україну бережи» у виконанні викладачів музики Дарини Кузнєцової та В’ячеслава Крупського.    

Ключовим моментом творчого проекту став блок «Талант живе у кожному із нас», у якому взяли участь нинішні ліцеїсти, представивши увазі присутніх виступ ліцейської комедійної студії «Чоп-чоп» (учні 11-А класу), танцювальний мікс за сюжетами пісень і музичних композицій з культур різних народів світу у виконанні учнів 11-Б класу, шумоімітацію «Літній дощ» (учні 10-Б класу), танці «Ліцейські стиляги» (учні 11-А класу) і «Black  and white»  (учні 10-Б класу). Ліцейський танцювальний марафон продовжила учениця 11-А класу Марина Сурма, виконавши  німецькою мовою пісню «Танго». Приємною несподіванкою для господарів і гостей свята стала інструментальна композиція у виконанні викладачів музики В’ячеслава Крупського, Сергія Трачука (гітара), Андрія Мілінчука (акордеон) та одинадцятикласника Андрія Блонського (ударні інструменти).

Останню сторінку творчого проекту «На меридіанах ліцейської дружби» в подарунок альма-матер підготували випускники ліцею різних років. Усі присутні отримали неабияке задоволення, слухаючи сольні номери у виконанні Едуарда Якобенчука (випускник 2008 року), Юлії Гарник (випускниця 2012 року), Вадима Закшевського, Руслани Криштоф та Юлії Христофор (випускники 2013 року), Івана Муковоза та Юлії Дікун (випускники 2014 року). Теплі слова вдячності на адресу викладачів і поради сьогоднішнім учням та абітурієнтам ліцею прозвучали з уст випускників Юлії Гавриленко, нині студентки Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, і Катерини Стельмащук, нині студентки Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Мостом єднання між ліцеїстами всіх поколінь стали авторська пісня Едуарда Якобенчука «Мій ліцей – душа Поділля і моя сім’я» та гімн Обласного гуманітарного ліцею.

На згадку про незабутню зустріч на меридіанах ліцейської дружби абітурієнти, випускники, учні ліцею та їх наставники залишили пам’ятну світлину.

Переглядів: 626 | Додав: SV
Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2020-2015