Головна » 2013 » Лютий » 28 » Творчий проект з англійської мови
Творчий проект з англійської мови

27 лютого 2013 року в актовій залі коледжу для учнів 10-х та 11- х класів Обласного гуманітарного ліцею було проведено виховний захід «Єднаймося в спорті!». Організатор  заходу, Лариса Володимирівна Хорошун, викладач іноземної мови,  керівник країнознавчого гуртка з англійської мови. Лариса Володимирівна мала на меті  розширити культурологічний кругозір учнів, ознайомивши їх з історією Олімпійських ігор  та особливостями проведення різних спортивних змагань у різних країнах світу.

Поштовхом до організації театрального дійства стали літні Олімпійські ігри в Лондоні у 2012 році та рекордні досягнення українських олімпійських спортсменів.

Під час заходу учні ліцею розповіли присутнім про історію перших Олімпійських ігор в Афінах, представили  18 націй,  учасників Олімпійських ігор з країн, де проводилися ці змагання. Старшокласники також презентували досягнення українських спортсменів у різних видах спорту на Олімпійських іграх у Лондоні, влітку 2012 року. Аудиторія переглянула відео «Найцікавіші моменти Олімпіади у Великобританії». А кульмінаційним моментом заходу став заклик до єднання всіх націй і народностей, а також пропаганда здорового способу життя.

З великим ентузіазмом учні виконували спортивні танці, зокрема стародавній грецький танок «Сертакі», прозвучали пісні про спорт англійською мовою у виконанні учениці 11-Б класу Руслани Криштоф. Найактивнішими учасниками дійства були учні 11-Б класу Олександр Перевертаний, Альона Гамлява, Ігор Мельник, Інна Полянська, Олександр Михайлюк, Анастасія Матюшенко, Михайло Безсмертний, Дар’я Занєвська, Богдан Депутат, Богдана Гаманюк, Вікторія Гребенюк, та десятикласники Світлана Без’язична, Вікторія Стах, Алла Заболотчук, Діана Довідна, Аліна Предан,Олександр Ляхнович, Василь Доровський, Інна Захарчук, Мар’ян Кирилюк, Катерина Мазур, Альона Панасюк.

Викладачі, студенти, ліцеїсти, присутні на заході, отримали заряд позитивних емоцій та гарного настрою від проведеного дійства.

«  Лютий 2013  »