Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Квітень 2021  »

У ЛІЦЕЇ ВІДБУЛАСЯ ПЕДАГОГІЧНА РАДА

26 квітня 2021 року в режимі онлайн відбулася педагогічна рада Обласного наукового ліцею-інтернату КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» з таким порядком денним:

1. Стан підготовки учнів 11-х класів до ЗНО-2021.

2. Інформація про організоване закінчення 2020/2021 навчального року  та проведення ДПА у формі ЗНО.

3. Підсумки проведення конкурсу творчих робіт для випускників 9-х класів загальноосвітніх шкіл Вінницької області у 2020/2021 навчальному році.

У роботі педагогічної ради наукового ліцею-інтернату взяли участь: Савчук П.Н., директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»,  кандидат педагогічних наук; Самборська О.Д., заступник  директора коледжу з навчальної роботи; Бурса А.І., заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи, вчений секретар, кандидат мистецтвознавства, доцент; Мороз М.О.,  декан гуманітарно-педагогічного факультету, доктор педагогічних наук; члени адміністративної ради коледжу; викладачі загальноосвітніх дисциплін, класні керівники, вихователі закладу освіти.

Засідання розпочала Хілінська Л.В., директор наукового ліцею-інтернату, яка   зазначила, що впродовж поточного навчального року питання підготовки учнів до ДПА у формі ЗНО  не втрачає своєї актуальності; з огляду на це  воно повторно включене до порядку денного педагогічної ради.

Про стан підготовки учнів до зовнішнього контролю знань інформували викладачі  загальноосвітніх дисциплін: Ковальська А.П., викладач української мови; Королюк Г.Ф., викладач української літератури;  Білик Ю.П., викладач математики; Хорошун Л.В., викладач англійської мови; Ковальчук Т.В., викладач історії України; Новак В.В., викладач біології.

Члени педагогічної ради детально проаналізували результати діагностичних контрольних робіт з української мови, української літератури, математики і навчальних предметів, що відповідають запитам підготовки ліцеїстів до ДПА та ЗНО у 2020/2021 навчальному році. У ході педради було розкрито основні прийоми, форми і методи освітньої роботи з учнями 11-х класів під час дистанційного навчання. Викладачі обмінялися інформацією про  перелік навчально-довідкових матеріалів, рекомендованих одинадцятикласникам для підготовки до ЗНО-2021.

В обговоренні першого питання порядку денного взяла участь Самборська О.Д. Заступник  директора коледжу з навчальної роботи внесла пропозицію тримати на постійному контролі виявлення потенційних ризиків, які можуть виникнути на етапі підготовки учнів ліцею до ДПА та ЗНО в умовах дистанційного навчання;   своєчасно реагувати на кожну проблему,  чітко окреслювати основні напрями роботи щодо їх розвязання.

Із другого питання порядку денного виступила Хілінська Л.В. Директор Обласного наукового ліцею-інтернату поінформувала членів педагогічної ради про особливості завершення 2020/2021 н.р.; довела терміни проведення семестрового та річного оцінювання; ознайомила з графіком проведення консультацій для учнів 11-х класів з питань проходження ДПА у формі ЗНО; визначила основні вектори роботи педагогічного колективу ліцею щодо організації освітнього процесу на етапі завершення 2020/2021 н. р.

Члени педагогічної ради заслухали інформацію про результати  конкурсу-захисту творчих робіт учнів базових шкіл Вінницької області за темою «Мій славний рід – моє коріння» та Правила  прийому до Обласного наукового ліцею-інтернату КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» на 2021/2022 н.р.

Підсумовуючи роботу педагогічної ради, Савчук П.Н., директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»,  окреслив основні цілі та завдання педагогічного колективу у 2021 році і вказав на  пріоритетні напрямки його профорієнтаційної  діяльності.

Під час роботи педагогічної ради панувала творча атмосфера, що сприяло прийняттю конструктивних рішень і визначенню перспективних завдань.

Хілінська Л. В.,

директор Обласного наукового ліцею-інтернату