Головна » 2016 » Травень » 28 » У ліцеї випускний
У ліцеї випускний

28 травня 2016 року в Обласному гуманітарному ліцеї відбувся випускний бал – уже п’ятнадцятий на рахунку навчального закладу.

Урочистості розпочалися із святкової ходи. Колона випускників зі своїми наставниками, батьками, гостями в супроводі духового оркестру щасливо і величаво крокували містом. У голові колони – прапор України, ліцейські та коледжанські стяги, які доручено було нести кращим учням 10-х класів.

Хвилиною мовчання вшанували випускники пам'ять мужніх захисників, що полягли в часи Великої Вітчизняної війни; воїнів, що поклали свої голови, боронячи священні рубежі Батьківщини на Сході України; героїв Небесної Сотні; поклали квіти до підніжжя пам’ятника першому українському президенту  М.Грушевському.

Граційно кружляли випускники у святковому вальсі, замрійливо дивилися в небо, відпускаючи в піднебесну далечінь повітряні кульки-мрії…

Після цього в актовій залі розпочалося справжнє феєричне дійство: зустріч з мультяшними героями, творчі проекти, чудова хореографія, ліричні та гумористичні пісні. Героями казкового сюжету, безпосередніми виконавцями стали самі випускники.

Після урочистої церемонії вручення атестатів зрілості, нагородження випускників золотими і срібними медалями, Похвальними грамотами з вітальним словом до випускників звернувся директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського П.Н.Савчук та директор Обласного гуманітарного ліцею Л.В.Хілінська.

Затамувавши подих, слухали випускники напутнє слово голови Барської міської ради А.А.Цицюрського.

Теплим, щирим і сердечним було батьківське вітання М.І.Піддубного та Л.І.Рудик, адресоване власним дітям та усім випускникам. За давньою українською традицією вони благословили одинадцятикласників піднесли їм запашний рум'яний коровай.

Батьки провели в щасливу самостійну дорогу своїх дітей, розгорнувши вишиті материнськими руками різнобарвні рушники.

Не стримували сліз випускники, покидаючи рідний навчальний заклад.

Переглядів: 232 | Додав: LKa
«  Травень 2016  »