Головна » 2015 » Травень » 30 » У полоні Мельпомени
У полоні Мельпомени

29 травня в актовій залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського відбулась прем’єра вистави за драмою-феєрією Лесі Українки «Лісова пісня». Юні актори, що є членами театральної студії «Лицедії», – учні Обласного гуманітарного ліцею – із запалом взялися до втілення одного з найвищих мистецьких здобутків геніальної української поетеси Лесі Українки. За словами самої авторки, ця драма була створена на честь «волинським лісам». Місцевість дивовижно мальовнича та казкова й нині, що було ефектно відтворено на сцені  декораціями, створеним завдяки Дарині Піддубній, Дмитру Шпачуку, Анастасії Воробйовій.

Окрасою вистави стала жива гра на сопілці Олега Чернілевського, студента 41-М групи. Читання тексту Анастасією Сеник створило захопливу атмосферу загадковості, таємничості, налаштувало глядача на сприйняття феєричного змісту п’єси. В основі акторського складу учні 10-А класу.

У глядачів викликала щире захоплення натхненна і майстерна гра Наталії Войтович, яка вміло та яскраво перевтілювалася в образ Мавки.  Наталя зуміла зачарувати глядача, який разом з нею сміявся і плакав, закохувався і розчаровувався, любив і ненавидів.

Лукавість, хитрість і підступність Килини виразно передала грою Галина Вітенко. Чуйність і доброту польової русалки душевно відобразила Тетяна Панчоха, а енергійну та динамічну Водяну Русалку втілила Олеся Назаренко.

Варто згадати і про учнів 11-А класу, які майстерно розкрили свій акторський потенціал: Руслана Філіпова (Лукаш), Андрія Блонського (Перелесник), Миколу Слободянюка (Той, що в скелі сидить).

Глядачів зачарували танці-веснянки у постановці та виконанні Юлії Мамет, Діани Табак, Оксани Щецяк,  Влдадислави Моспан, Діани Патлатюк, Анастасії Сеник, Тетяни Довгань. Веснянки надали виставі яскравого національного колориту.

Запала в душу кожного невимушена та щира гра й інших акторів-аматорів: Наталії Зінчук (мати Лукаша), Вадима Солоненка (Лісовик), Владислава Ремінного (дядько Лев), Олексія Рябоконя (Куцик).

Глядачі поринули у чарівний давній світ легенд і міфів, у прадавній ліс, де диво є реальністю, яка торкається людей. Так і постановка торкнулась струн душі кожного глядача, не залишила байдужим нікого. Дивовижна вистава викликала шквал емоцій та позитивних відгуків.

«  Травень 2015  »