Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Травень 2019  »

УЧАСТЬ УЧНІВ ЛІЦЕЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ МІЖВУЗІВСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

УЧНІ ЛІЦЕЮ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ МІЖВУЗІВСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

30 травня у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулася ІХ Всеукраїнська міжвузівська студентська науково-практична конференція «Освіта в Україні: пошуки і здобутки». Активну участь у заході взяли й учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату: Діана Кичак, учениця 10-А класу та Олександр Гребенюк, учень 11-Б класу.

Під час пленарного засідання директор Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей Людмила Валентинівна Хілінська виступила із доповіддю «Науково-дослідницька робота як важлива складова освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти», а ліцеїсти ознайомили усіх присутніх зі своїми науковими дослідженнями у галузі літератури на такі теми:

«І.Роздобудько, роман «Я знаю, що ти знаєш, що я знаю»: спроба літературознавчого аналізу» Кичак Діана, керівник: Г.Ф. Королюк, викладач української літератури Обласного гуманітарного ліцею-інтернату;

«Поетика художнього образу в авторському творі» Гребенюк Олександр, керівник: Г.Ф. Королюк, викладач української літератури Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).