Головна » 2012 » Вересень » 1 » Урочиста посвята в ліцеїсти
Урочиста посвята в ліцеїсти
 1 вересня 2012 року в Обласному гуманітарному ліцеї під час святкування Дня Знань відбулася традиційна для навчального закладу церемонія урочистої  посвяти учнів 10-х класів у ліцеїсти.
  Лейтмотивом заходу стала мелодія пісні «Вчителько моя…», яка прозвучала у виконанні одинадцятикласниці Руслани Криштоф.
Першовересневий осінній настрій усім присутнім допомогли створити читці Анастасія Лавренюк, Інна Тихун і Богдана Гаманюк.
   Родзинкою свята була сама мить посвяти учнів 10-х класів у ліцеїсти: з Олімпу до них «спустилися» боги - Зевс (учень 11-А класу Дмитро Мірошниченко), Деметра (учениця 11-А класу Ірина Зубар), Афродіта (учениця 11-А класу Юлія Нестерук), Афіна (учениця 11-А класу Вікторія Хлопецька), Артеміда (учениця 11-Б класу Інна Полянська) та Феміда (учениця 11-Б класу Світлана  Коваленко). Усі вони дали десятикласникам свої настанови.

Право офіційної посвяти учнів 10-А (педагогічного) класу в ліцеїсти було надано відмінниці навчання, переможиці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, дипломанту ХІV Всеукраїнського турніру юних істориків Вікторії Хлопецькій та активній учасниці міжнародних та всеукраїнських спортивних змагань із волейболу  Аліні Палюрі.
   Учнів 10-Б (правознавчого) класу в ліцеїсти посвячували відмінниця навчання, лідер учнівського самоврядування Аліна Вовк та переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Ельвіра Ординська.
   Кожен із десятикласників на згадку про урочисту мить посвяти отримав із рук старших друзів один із символів Обласного гуманітарного ліцею – значок ліцеїста – та додаток до газети «Л
іцеїст».
Із вітальними словами до батьків, учнів, викладачів, гостей свята звернулися директор  Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Петро Несторович Савчук і заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею Людмила Валентинівна Хілінська.
  Усі присутні на заході мали змогу переглянути документальний фільм «Тут народжується майбутнє» і творчий відеопроект «Планета Неспокійного Сонця», які стали яскравою ілюстрацією до розповіді ведучих про щоденну творчу роботу педагогічного й учнівського колективів ліцею.
  По-особливому на святі прозвучав гімн Обласного гуманітарного ліцею, виконаний новоствореним дуетом учнів 11-х класів - Юлією Христофор та Русланою Криштоф.
Нову інтерпретацію пісні «Вальс ліцеїста» запропонували  до уваги слухачів одинадцятикласниця Юлія Христофор і десятикласниця Юлія Івашенко.
   Позитивні емоції в присутніх викликали ведучі урочистої посвяти в ліцеїсти - учні 11-х класів Обласного гуманітарного ліцею Вікторія Хлопецька та Вадим Закшевський, які успішно впоралися зі своєю роллю.
«  Вересень 2012  »