Головна » 2016 » Лютий » 1 » Увага! ЗНО - 2016!
Увага! ЗНО - 2016!

Відповідно до плану роботи Обласного гуманітарного ліцею для обдарованих дітей із сільської  місцевості 1 лютого 2016 року адміністрацією навчального закладу було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з одинадцятикласниками ліцею щодо формату й особливостей проведення ЗНО у 2016 році.

Під час інформаційної години ліцеїсти ознайомились із переліком нормативних документів, які регламентують проведення ЗНО у 2016 році, правами й обов’язками учасників зовнішнього незалежного тестування, особливостями організації та проведення ЗНО-2016 (календар проведення, характеристика сертифікаційних робіт із предметів), а також алгоритмом дій щодо здійснення реєстрації, правилами формування й оформлення комплекту реєстраційних документів.

Особливий інтерес в одинадцятикласників викликало безпосереднє спілкування з учасниками ЗНО 2015 року. Випускники Обласного гуманітарного ліцею 2015 року Слободянюк Микола, студент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, та Білоус Анастасія, студентка Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, дали корисні поради ліцеїстам щодо організації ефективної теоретичної та психологічної підготовки до зовнішнього незалежного тестування, рекомендації щодо раціонального розподілу часу під час виконання тестових завдань; звернули увагу на права й обов’язки учнів під час ЗНО, правила поведінки в пункті тестування.

Переглядів: 155 | Додав: LKa
«  Лютий 2016  »