Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Листопад 2013  »

В обіймах Мельпомени

«Грати в життя, підноситися над реальністю – це і є театр», - сказав у свій час народний артист України Б. Ступка. Відвідавши 20 листопада Вінницький музично-драматичний театр імені Садовського, учні Обласного гуманітарного ліцею при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського разом зі своїми наставниками справді вознеслися над буденністю, потрапили у світ високої національної культури, отримали можливість насолодитися грою неперевершених майстрів театрального мистецтва. Вистава «Маруся Чурай», створена за однойменним романом Ліни Костенко, викликала в глядачів шквал емоцій та аплодисментів.
     «Важко було одразу не закохатися в акторський склад театральної групи», - писала у своїх враженнях про відвідини театру учениця 11-А класу Зубченко Інна – любляча мати Чураїха, далекоглядна Бобренчиха, справжній лицар Іван Іскра, - усі вони захопили мою душу».
     А учениця 11-Б класу Солодуха Карина висловила своє захоплення будівлею театру, адже це памятка архітектури минулого століття. Тут починали свою діяльність такі метри сцени, як А. Бучма, Ф. Барвінська, В. Сокірко. На театральних підмостках у 1924р. стояв сам В. Маяковський.
Розкішні декорації, світлові ефекти, романтична атмосфера театру полонила Юлію Гавриленко, ученицю 11-Акласу.
     Поїздка до театру стала для ліцеїстів  справжнім великим святом. Учні з нетерпінням чекатимуть наступної зустрічі.