Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Четвер, 18.10.2018, 18:35

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2018 » Березень » 17 » ВЕЧІР ТВОРЧОСТІ ЛІНИ КОСТЕНКО
ВЕЧІР ТВОРЧОСТІ ЛІНИ КОСТЕНКО

«ЛІНА КОСТЕНКО – БЕРЕГИНЯ УКРАЇНСЬКОГО ВІРШОВАНОГО СЛОВА»

14 березня учнів 10-их класів Обласного гуманітарного ліцею-інтернату об’єднала тепла творча атмосфера літературного вечора відпочинку «ЛІНА КОСТЕНКО – БЕРЕГИНЯ УКРАЇНСЬКОГО ВІРШОВАНОГО СЛОВА».

Лейтмотивом вечора стали слова з поезії Ліни Василівни «Доля», творчий відеозапис якого презентували ліцеїсти Іванцова Анастасія, Рудніковоя Іванна, Панчоха Ілона, Гордецька Людмила, Шевчук Максим, Зеленюк Андрій, Безпалько Лілія, Сонько Юлія та Мостова Вікторія.

Упродовж заходу ведучі Лаврентюк Сергій та Іванцова Анастасія познайомили присутніх з цікавими біографічними фактами з життя Ліни Костенко, які було візуалізовано за допомогою унікальних світлин з сімейного архіву поетеси.

Із великим задоволенням декламували вірші берегині українського віршованого слова читці Руднікова Іванна, Загородська Ірина, Панчоха Ілона, Іванцова Анастасія, Гордецька Людмила, Зеленюк Андрій, Нікітіна Людмила, Безпалько Лілія, Лаврентюк Сергій, Якимчук Іван, Трасковський Олександр, Сонько Юлія (учні 10-А класу) та Гребенюк Олександр, Теслюк Сергій, Смірнова Ганна, Квітка Владислав, Нечитайло Владислав, Бойко Микола, Плех Дмитро, Гавриш Лариса та Мостова Вікторія (учні 10-Б класу).

Надзвичайну атмосферу заходу створили пісенні композиції на слова Ліни Костенко «І все на світі треба пережити…», «Вечірнє сонце, дякую за день!» у виконанні Василя Васюти, студента 1-Б групи Барського педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

Цього вечора всі присутні почули голос королеви української поезії: авторське виконання ліричної поезії «Очима ти сказав мені: люблю» стало приємною несподіванкою для юнаків та дівчат.

Теплі відгуки про Ліну Василівну Ольги Богомолець (Заслужений лікар України, виконавиця пісень на вірші Ліни Костенко), Івана Малковича (український поет і видавець), Пахльовської Оксани (донька поетеси), ще раз підтвердили, що Ліна Костенко – надзвичайна мати, прекрасний друг, неперевершений майстер віршованого слова.

На завершення заходу учні ліцею стали учасниками відеоінтерв’ю з королевою української поезії, під час якого отримали відповіді на всі поставлені питання та висловили глибоку подяку поетесі за надзвичайно цінний творчий доробок.

«  Березень 2018  »