Ви Гість
«  Квітень 2019  »

ВЕЛИКОДНЄ ДИВО

ДИВО СТВОРЕННЯ ВЕЛИКОДНЬОЇ ПИСАНКИ

Великдень або Пасха – це одне з найбільших та найрадісніших християнських свят яке символізує початок нового життя. Його важливість, зокрема, відображає визначення з Писання «свято свят і торжество з торжеств». Для кожного українця Великдень – це особливе свято, коли слідують традиціям, звичаям і вірять у диво.

Уже вкотре, напередодні найважливішого церковного свята православних християн ліцейська молодь пошановує великодні традиції та збирає всіх охочих навчитися давньому українському мистецтву писанкарства. Цієї середи, 23 квітня, учасниками традиційного майстер-класу з розпису великодньої писанки стали учні Обласного гуманітарноо ліцею-інтернату для обдарованих дітей. Під керівництвом юної майстрині Катерини Попович, студентки 31-ОМ групи Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, учасники заходу доторкнулися до одного з наймиролюбніших видів мистецтва, традиція якого закладена в серце кожного українця. На «писанкарів» чекало феєричне різноманіття фарб, візерунків, символів та разом із цим – спільні на всіх спокій та умиротворення.