Обласний гуманітарний ліцей-інтернат

Головна » 2012 » Жовтень » 18 » Вибори
Вибори

Виборчі перегони завершено!
   Усім давно відомо, що вибори – це складний політичний процес у будь-якій країні. Кому довіритися? Хто поведе за собою? У кого шукати підтримки?
   Такі питання виникли і в учнів обласного гуманітарного ліцею під час виборчої кампанії 2012 року, яка стартувала 1 жовтня й завершилася виборами президента молодіжної організації ТЕМП 17 жовтня.
   Вибори в ліцейській державі були черговими, вільними і незалежними. Всі учні мали право голосу. Організація та безпосереднє проведення виборів здійснювалися на основі конституції ліцейської республіки ТЕМП і Положення про учнівське самоврядування в Обласному      гуманітарному ліцеї для обдарованої сільської молоді при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.
На пост президента ліцейської республіки ТЕМП виборчою комісією було затверджено чотири кандидатури:
    Світлани Без’язичної, учениці 10-А класу (педагогічний профіль навчання);
   Василя Доровського, учня 10-Б класу (правознавчий профіль навчання);
  Анни Мельник, учениці 11-А класу (педагогічний профіль навчання);
     Анастасії Матюшенко, учениці 11-Б класу (правознавчий профіль навчання).
    Усім претендентам на посаду керманича молодіжної організації було надано можливість ознайомити виборців зі своєю програмою та планами щодо її реалізації, продемонструвати особистості лідерські якості.
    Процедура виборів мала чітку організацію і здійснювалася шляхом таємного голосування на альтернативній основі. У ній узяло участь 88 зі 104 ліцеїстів.
     Після короткої перерви лічильна комісія, підрахувавши бюлетені виборців, оголосила результат виборчих перегонів: Анастасія Матюшенко  набрала 19 голосів, Світлана Без’язична і Василь Доровський по 22 голоси. А перемогу здобула Анна Мельник, набравши 25 голосів виборців.
   У цей же день, 17 жовтня, відбулася урочиста церемонія інавгурації президента ліцейської республіки ТЕМП. У присутності учнів, викладачів та представників батьківського комітету Анна Мельник виголосила присягу і накреслила шляхи подальшої діяльності ради учнівського самоврядування.
   Уся ліцейська родина щиро вітає новообраного президента  республіки ТЕМП  і ліцейський парламент нового складу з перемогою у виборчих перегонах і бажає їм творчого натхнення, невичерпної енергії, ініціативності та успіху в реалізації поставлених завдань!

«  Жовтень 2012  »