Ви Гість
«  Жовтень 2013  »

Вибори

Вибори президента ліцейської республіки ТЕМП

16 жовтня 2013 року в житті Обласного гуманітарного ліцею  відбулася ще одна значуща подія – чергові вибори президента ліцейської республіки ТЕМП.  Відповідно до Конституції ліцейської республіки представницькі органи учнівського самоврядування формувалися на загальноліцейських зборах за принципом вільного, загального, рівного, прямого виборчого права шляхом відкритого голосування.
     На пост очільника ліцейської республіки було затверджено такі кандидатури наступних учнів: Лободи Вадима (11-А клас), Слободянюка Миколи (10-А клас), Білоус Анастасії (10-Б клас) та Войцицького Олександра (11-Б клас).
     Власне виборам передували передвиборчі дебати,  метою яких було надати можливість кожному кандидату ознайомити виборців зі своєю програмою та планами щодо її реалізації, продемонструвати свої лідерські якості й організаторські здібності, а виборцям – можливість поставити запитання всім кандидатам.
     Найбільш хвилюючим моментом стало оголошення лічильною комісією результатів виборів. Набравши найбільшу кількість голосів,  лідером виборчої кампанії став Войцицький Олександр, учень 11-Б класу.
     У присутності учнівського та педагогічного колективів новообраний президент ліцею виголосив присягу і накреслив перспективні шляхи подальшої діяльності ради ліцейського самоврядування.
     Уся ліцейська родина щиро вітає президента ліцейської республіки ТЕМП Войцицького Олександра та ліцейський уряд нового складу з перемогою.  Бажаємо успіхів і творчої наснаги в роботі!