Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Субота, 17.11.2018, 00:33
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Жовтень » 18 » ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ЛІЦЕЮ - 2018
08:35
ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ЛІЦЕЮ - 2018

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ЛІЦЕЮ - 2018

17 жовтня в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті відбулася надзвичайно важлива й відповідальна подія – вибори президента й парламенту ліцейської республіки ТЕМП. У заході взяли участь учнівський та педагогічний колективи навчального закладу на чолі з директором навчального закладу Людмилою Валентинівною Хілінською.

Участь у виборчих перегонах узяли два кандидати: Дмитро Кухар (10-А клас) та  Сергій Лаврентюк (11-А клас).

Кожен кандидат на посаду керманича ліцейської держави представив на розсуд учнівського електорату власну програму дій та своє бачення перспектив розвитку учнівського самоврядування.  Під час передвиборчих дебатів усі виборці мали можливість поставити запитання кандидатам щодо реалізації поставлених завдань та практичного втілення програми.

Найбільш хвилюючим моментом стало оголошення лічильною комісією результатів волевиявлення учнів. За результатами таємного голосування, набравши переважну кількість голосів, лідером виборчої кампанії став Лаврентюк Сергій, учень 11-А класу.

У цей же день відбулася урочиста церемонія інавгурації, під час якої новообраний президент у присутності учнів та викладачів виголосив присягу і накреслив шляхи подальшої діяльності ради ліцейського самоврядування.

Робота зборів продовжилась обранням 32 делегатів до парламенту (по одному представнику з класу в кожне міністерство).  

Результати виборів парламенту наступні:

1. Міністерство освіти і науки – Панчоха Ілона (11-А клас), Мостова Вікторія (11-Б клас), Кичак Діана  (10-А клас), Філіпова Анна   (10-Б клас).

2. Міністерство дисципліни і порядку – Білоус Євгенія (11-А клас), Притуляк Дарія (11-Б клас), Сотнійчук Владислав (10-А клас), Веліщук Дарина (10-Б клас).

3. Міністерство культури – Руднікова Іванна (11-А клас), Гаджалова Даніела (11-Б клас), Мукомел Андрій (10-А клас), Полуян Катерина (10-Б клас).

4. Міністерство права і соціального захисту – Гребенюк Олександр (11-Б клас), Загородська Ірина (11-А клас), Павлишин Максим (10-А клас), Кочемазова Анна (10-Б клас).

5. Міністерство преси та інформації – Нечитайло Владислав (11-Б клас), Зеленюк Андрій (11-А клас), Береза Костянтин (10-А клас), Вітковська Анастасія (10-Б клас).

6. Міністерство спорту і туризму – Якимчук Іван (11-А клас), Бойко Микола (11-Б клас), Воробйова Ангеліна (10-А клас), Дацков Руслан (10-Б клас).

7. Міністерство фінансів – Безпалько Лілія (11-А клас), Свірчевська Юлія (11-Б клас), Попіловська Олеся (10-А клас), Трибунська Анна (10-Б клас).

8. Міністерство контролю й ревізії – Сонько Юлія (11-А клас), Гутік Владислав (11-Б клас), Кулина Олена (10-А клас), Навроцький Денис (10-Б клас).

Підсумок зборів підвела директор Обласного гуманітарного ліцею Людмила Валентинівна Хілінська, яка привітала новообраний уряд на чолі з президентом Лаврентюкам Сергієм і прем'єр-міністром Кухарем Дмитром, побажала раді учнівського самоврядування творчого натхнення, ініціативності, успіху в реалізації задуманого та командної продуктивної роботи.

Переглядів: 59 | Додав: natali
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2011-2018-2022