Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Понеділок, 10.12.2018, 15:38

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2014 » Жовтень » 23 » Вибори Президента відбулися
Вибори Президента відбулися

Сьогодні ми живемо у суверенній і незалежній, соціальній і правовій, демократичній державі Україні,  яка потребує виховання лідерів нової формації – ініціативних, компетентних, здатних мислити творчо і неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. Саме учнівське самоврядування дає можливість молоді активного входження в сучасне соціальне середовище.

22 жовтня 2014 року в Обласному гуманітарному ліцеї відбулися вибори президента ліцейської республіки ТЕМП у яких взяли участь 3 кандидати: Сеник Анастасія (10-А клас), Слободянюк Микола (11-А клас), Кульбаба Дмитро (11-Б клас).

Організація і проведення виборів здійснювались відповідно до Конституції ліцейської республіки ТЕМП та Положення про учнівське самоврядування на загальноліцейських зборах за принципом вільного, загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування.

Кожен кандидат на посаду очільника ліцейської держави  здійснював активну передвиборчу кампанію, представивши на розсуд учнівського електорату власну програму дій та своє бачення перспектив розвитку учнівського самоврядування. Під час передвиборчих дебатів усі виборці мали  можливість поставити запитання кандидатам щодо реалізації поставлених завдань та практичного втілення програми.

Процедура виборів мала чітку організацію і здійснювалась на демократичних засадах.

Після підрахунку бюлетенів лічильна комісія оголосила результат:

Сеник  Анастасія набрала 19 голосів, Слободянюк Микола – 23 голоси, а перемогу здобув Кульбаба Дмитро, набравши 32 голоси  виборців.

У цей же день відбулася  урочиста церемонія інавгурації президента ліцейської республіки ТЕМП.  Новообраний Президент у присутності учнів та викладачів виголосив присягу і накреслив шляхи подальшої діяльності ради ліцейського самоврядування.

Уся ліцейська родина вітає новообраного президента ліцейської республіки ТЕМП Кульбабу Дмитра та ліцейський парламент нового складу з перемогою у виборчих перегонах.

Бажаємо творчого натхнення, невичерпної енергії, ініціативності та успіху в реалізації поставлених завдань!

«  Жовтень 2014  »