Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Травень 2020  »

ВІДБУЛАСЯ ОНЛАЙН-НАРАДА ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ОБЛАСНОГО ГУМАНІТАРНОГО ЛІЦЕЮ

29 травня в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті відбулася онлайн-нарада педагогічного колективу з питань підсумкового оцінювання та організованого закінчення 2019-2020 навчального року. Захід було проведено у форматі відеоконференції з використанням платформи «Zoom».

У нараді взяли участь: Савчук П. Н., директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського; Самборська О.Д., заступник директора з навчальної роботи; Хілінська Л.В., директор Обласного гуманітарного ліцею-інтернату; викладачі-предметники, класні керівники та вихователі освітнього закладу.

Директор коледжу Савчук П.Н. поінформував учасників зібрання про особливості організації дистанційного навчання та зазначив, що педагогічний колектив коледжу в цілому і ліцею зокрема зумів обрати ефективні цифрові інструменти освітньої взаємодії в умовах карантину.

Заступник директора Самборська О.Д. ознайомила учасників відеоконференції з методичними рекомендаціями щодо заповнення журналів та окреслила особливості роботи педагогів зі звітною документацією.

Директор ліцею-інтенату Хілінська Л.В. підбила підсумки дистанційної роботи учнівського і педагогічного колективів Обласного гуманітарного ліцею-інтернату, надала консультації учасникам наради щодо здійснення підсумкового оцінювання здобувачів освіти відповідно до рекомендацій МОНУ, ознайомила з оновленим графіком державної підсумкової атестації у формі ЗНО та особливостями його проведення в поточному навчальному році.

Класні керівники Слободянюк Л.М., Ковальська А.П., Королюк Г.Ф., Косюк  Н.А., вихователі Григорчук Н. Г. та Середюк С.Д.  узагальнили результати освітньої діяльності учнів 10-11-х класів під час карантину в умовах дистанційного навчання і висвітлили основні шляхи індивідуальної роботи з ліцеїстами.

Під час проведення наради всі викладачі мали можливість поставити запитання адміністрації освітнього закладу й отримати ґрунтовні відповіді та роз’яснення,  а також поспілкуватися на актуальні теми, які назріли в ході дистанційної взаємодії  з усіма учасниками освітнього процесу.