Обласний гуманітарний ліцей-інтернат

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2013 » Червень » 3 » Випуск - 2013
Випуск - 2013

2 червня 2013 року в Обласному гуманітарному ліцеї відбувся черговий,  одинадцятий випуск учнів.

49 учорашніх ліцеїстів віддали шану пам’яті воїнам-визволителям та видатному історикові і громадському діячеві Михайлу Грушевському, ім’я якого носить навчальний заклад.

Після урочистої ходи містом випускники вирушили на свій останній ліцейський бал – свято юності, краси і крилатої мрії.

З напутнім словом до вчорашніх ліцеїстів звернулися директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Петро Несторович Савчук та заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею Людмила Валентинівна Хілінська.

Мудрі батьківські настанови уже дорослим дітям дала Катерина Іванівна Хлопецька, мати випускниці Вікторії Хлопецької, призера Всеукраїнського турніру юних істориків та всеукраїнських творчих конкурсів і предметних олімпіад з української мови та літератури, англійської мови.

Випускники 2013 року, востаннє виступаючи на святковій сцені, ще раз перегорнули найяскравіші сторінки незабутньої книги свого ліцейського життя. Вони жартували і веселилися, сумували і плакали, висловлювали щирі слова вдячності своїм батькам і наставникам. За два роки навчання в ліцеї обидва класи заявили про себе як колектив енергійних, креативних, оригінальних
особистостей. Тож і не дивно, що час від часу вони вдавалися до дружніх шаржів, адресованих учителям, батькам, своїм друзям-ліцеїстам і , звичайно ж, один одному.

Родзинкою випускного балу став виступ Едуарда Якобенчука – почесного ліцеїста, екс-міністра ліцейської республіки ТЕМП, нині студента Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

І ось прозвучали останні акорди свята. Перед випускниками прочинилися двері в майбутнє. Нехай воно буде щасливим та успішним, багатим на здобутки і перемоги, виправдає всі надії та сподівання кожного юнака і дівчини!

«  Червень 2013  »