Ви Гість

ВИПУСК-2020

ОНЛАЙН-ВИПУСК-2020

В ОБЛАСНОМУ ГУМАНІТАРНОМУ ЛІЦЕЇ

30 липня Обласний гуманітарний ліцей-інтернат проводжав своїх випускників у доросле життя. Традиційно випускний бал у ліцеї відбувався  в приміщенні актової зали,  проходило це дійство зазвичай урочисто та весело. Однак 2020 рік уніс свої корективи. Зважаючи на карантинні обмеження, свято відбулося в онлайн-форматі. У віртуальному колі зібралися випускники, їх друзі, батьки, адміністрація та педагогічний колектив навчального закладу. Серед гостей – новоявлені ліцеїсти. Це ще вчорашні абітурієнти, а сьогодні вони, пройшовши вступні випробування, уже зараховані до десятого класу Обласного гуманітарного ліцею.

Попри дистанційну форму проведення свята, усі традиційні складові випускного дійства були витримані: у відеозапису прозвучав Державний Гімн, на екрані майорів Державний Прапор, для випускників пролунав незмінний ліцейський вальс. Хоча досить незвичним було вручення атестатів, нагородження грамотами, золотими та срібними медалям (лише демонстрація на екранах), проте навіть відстань не стала на заваді зворушливих, емоційних, щемних вражень випускників у цей чарівний день прощання з рідним навчальним закладом.

Теплі, щирі слова привітання із завершенням важливого етапу в житті учнів пролунали від директора Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені М. Грушевського», кандидата педагогічних наук Петра Несторовича Савчука та директора Обласного гуманітарного ліцею-інтернату Людмили Валентинівни Хілінської. З напутнім мудрим словом до своїх дітей звернулися також батьки ліцеїстів.

Особливої урочистості дистанційному святу додавали творчі відеоподарунки випускникам: вірші, пісні, танці.

Феєричним завершенням свята став відеозапис флешмобу «Ліцей єднає».

Зичимо випускникам віри в завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, сміливості в досягненні своєї мети. У добру і щасливу путь!