Головна » 2012 » Травень » 17 » Випуск ліцею
Випуск ліцею
   Зі стін Обласного гуманітарного ліцею цьогоріч вирушили в самостійне життя 60 випускників. Це вже десяте покоління ліцеїстів, які отримали атестати про повну загальну середню освіту в цьому навчальному закладі.
   Із кожним роком творчий потенціал ліцею зростає. І кожне покоління ліцеїстів окрилене підкореними вершинами інтелектуальних, творчих, спортивних досягнень.
   Шлях до визнання ліцею на теренах усієї України торували й цьогорічні випускники: Альона Жердецька, Андрій Гундертайло, Даріна Стасюк, Віталій Гудима – переможці ХІV Всеукраїнського турніру юних істориків
;  Даріна Стасюк, Альона Жердецька, Альона Мазуренко, Іван Лісовий, Аліна Заболотчук, Владислав Прошківський, Олеся Бевз, Віктор Сизоненко, Світлана Кушнір, Віталій Гудима – переможці ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України; Юлія Гарник – кандидат у майстри спорту з баскетболу; Владислав Гаврищук і Вадим Гребенюк – переможці спортивних змагань із баскетболу; Ігор Поповський, Віталій Попов, Андрій Гундертайло, Денис Солоненко та Ігор Крисько – активні учасники спортивних змагань із футболу.

Із великим творчим натхненням готувалися одинадцятикласники до свого випускного вечора, який відбувся у стінах міського кінотеатру імені Т. Шевченка. Святкова програма була насиченою і цікавою. Розпочалася вона з традиційної ходи містом. А потім був яскравий, феєричний випускний бал. З вітальним словом до випускників звернулися директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені М. Грушевського П.Н. Савчук і заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею Л.В. Хілінська. Від імені батьків напутні поради на порозі самостійності дали своїм дорослим дітям І.М. Шкамбарна та Ю.Л. Маліновський. До вітальних побажань приєднався і Почесний ліцеїст, голова студентського парламенту коледжу Едуард Якобенчук, який присвятив своїм друзям-ліцеїстам кілька авторських пісень.
    Не стояли осторонь свята і десятикласники: вони підготували цілий блок дружніх шаржів на різні теми з ліцейського життя. неперевершеними були і ведучі програми – Анна Мельник і Вадим Закшевський.
   Одинадцятикласники почали готуватися до свого випуску заздалегідь: зняли комедійний фільм «Один день із життя ліцеїста», підготували щирі слова подяки своїм наставникам, визначили цікаві художні номери.
   Сюжетна лінія програми випускного вечора була пов’язана з найважливішою в цьому році подією для України – Євро-2012.
    Ліцейський випускний проект увінчався успіхом завдяки злагодженій роботі творчого колективу викладачів, які працювали над програмою свята: О.В. Іщук, І.М. Шкамбарної, С.В. Зеленюка, О.Д. Самборської, Г.Ф. Королюк, Н.А. Косюк, Л.О. Капличної, С.Д. Середюк, В.М. Крупського.
       Свято надовго залишиться в пам’яті і випускників, і їхніх батьків, і всіх гостей.
«  Травень 2012  »