Головна » 2015 » Червень » 1 » Випуск учнів Обласного гуманітарного ліцею
Випуск учнів Обласного гуманітарного ліцею

31 травня 2015 року відбувся випуск учнів 11-их класів Обласного гуманітарного ліцею.

Святкові заходи розпочалися з урочистої ходи містом. Випускники вшанували пам’ять полеглих на полях битв Другої світової війни, героїв-афганців, героїв Небесної Сотні та загиблих у зоні АТО хвилиною мовчання, поклавши квіти до обелісків. Учасники урочистої ходи вклонилися також пам’ятникові  видатному громадському діячеві, ученому-історикові, першому президентові України – Михайлові Грушевському.

На площі перед входом до міського кінотеатру імені Тараса Шевченка  випускники ліцею виконали флешмоб патріотичного змісту під супровід мелодій пісень сучасних українських виконавців, випустили в небо голубів як символ довгожданого миру в Україні.

Про початок випускного ліцейського балу всіх присутніх у святковій залі міського кінотеатру сповістив вальс у виконанні випускників.

Урочиста частина  ліцейського випуску була наскрізь пронизана патріотичними мотивами, які знайшли своє відображення і в словах ведучих, і у вітальному слові директора Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, кандидата педагогічних наук Савчука П. Н., і у вітанні від студентів коледжу  (пісня «Ми – українці!» у виконанні студентки першого курсу бакалаврату Мар’яни Мазуренко),  і у творчому проекті «З Україною в серці», підготовленому учнями 11-Б класу.

Після урочистої церемонії вручення атестатів зрілості, нагородження випускників золотими і срібними медалями, Похвальними грамотами з вітальним словом до своїх вихованців звернулася директор Обласного гуманітарного ліцею Хілінська Л. В.

Програма випускного свята в ліцеї відрізнялася розмаїттям номерів художньої самодіяльності. Був тут і Гімн атестату, і пісні у виконанні учасників студії вокально-хорового співу «Сузір’я» (керівник – Шинельова А.В.), і сольні номери Анастасії Білоус, Марини Сурми, Аліни Фурман, Оксани Цицюрської; і ліричний діалог-пісня випускників із випускницями  (Андрій Блонський і Анастасія Білоус, Руслан Філіпов і Марина Сурма, Микола Слободянюк і Аліна Фурман); і прозово-поетичні композиції у виконанні читців; і музичний номер на ударній установці у виконанні ліцейського фронтмена-віртуоза Андрія Блонського.

Приємною несподіванкою для випускників і їх батьків став монтаж-казка «Як Маша в пір’я вбиралася», створена на основі дитячих фотографій випускників 2015 року  класними керівниками Ковальською А.П., Слободянюк Л.М., вихователями      Григорчук Н.Г., Столяр Т.В.,   режисером-постановником Зеленюком С.В.  та ученицею 10-А класу Галиною Вітенко.

Особливе враження на всіх присутніх справив батьківський блок. Випускниця Аліна Фурман прочитала молитву за батьків. Батьки Іванни Лисак та Вікторії Ставнійчук від імені всіх батьків, присутніх на святі, благословили своїх дорослих дітей  хлібом-сіллю на вишитому рушнику. Батько Андрія Блонського подарував випускникам пісню «Два кольори», а мати Владислава Мартишева прочитала молитву за дітей. Кожному випускнику дістався шматочок батьківського короваю, спеченого дбайливими материнськими руками.

Наступну, родинну, сторінку святкового сценарію допомогли перегорнути старші брати і сестри випускників, 2 роки з життя яких назавжди залишились у ліцейській історії: Блонська Анастасія  (випуск 2010 р.), сестра Андрія Блонського; Покровський Віталій (випуск 2009 р.), брат Юлії Покровської; Криштоф Руслана (випуск  2013 р.), сестра Ольги Криштоф; Фурман Марина (випуск  2014 р.), сестра Аліни Фурман; Ямова Марина (випуск 2010 р.), сестра Марії Ямової; Антонюк Ярослав (випуск 2012 р.), брат Андрія Антонюка; Купрій Юлія (випуск 2009 р.) і Купрій Катерина (випуск  2013 р.), сестри Світлани Купрій.

На правах старшого покоління ліцеїстів до випускників 2015 року звернувся Віталій Покровський, випускник ліцею 2009 року, нині – помічник судді Фастівського районного суду.

«Ліцейські династії не перервуться…» – саме з цих слів Аліни Фурман розпочалася наступна сторінка випуску, коли до своїх старших братів і сестер звернулися з жартівливими напутніми словами молодші братики й сестрички.

Особливу вдячність за тактовність, людяність, уміння бачити в кожному особистість висловили випускники своїх педагогам-наставникам, подарувавши їм пісню у виконанні студії «Сузір’я».

Кульмінаційним моментом програми випускного свята стала пісня у виконанні Аліни Фурман, у якій знайшло відображення все: і щирі юнацькі почуття дружби й любові, і вдячність батькам, і туга за рідним ліцеєм,  який подарував два незабутні роки спілкування, дорослішання, самовизначення й самореалізації.

І ще одним сюрпризом для випускників стало відеозвернення до них колишнього випускника ліцею, екс-міністра культури ліцейської республіки ТЕМП Едуарда Якобенчука, пісня «Мій ліцей – душа Поділля і моя сім’я» у виконанні якого протягом багатьох років поспіль стала своєрідним другим гімном ліцею.

Власне, саме колективним виконанням цієї пісні й завершилася святкова програма випуску Обласного гуманітарного ліцею 2015 року.

«  Червень 2015  »