Головна » 2012 » Квітень » 27 » Вітаємо юних науковців
Вітаємо юних науковців
На підставі наказу Управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації №121 від 02.03.2012р. «Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2011-2012 н.р.» учні Обласного гуманітарного ліцею стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
 Вітаємо юних науковців:
    Жердецьку Альону,  ученицю 11-Б класу, нагороджену дипломом І ступеня за перемогу в секції історичного краєзнавства. (Тема дослідження:  «Магдебурзьке право на Поділлі».  Науковий керівник: Т.В.Ковальчук,  викладач історії України).
   Стасюк Дарину, ученицю 11-А класу, нагороджену дипломом І ступеня за перемогу в секції світової літератури. (Тема дослідження: «Філософія оптимістичної старості в повісті-притчі Ернеста Хемінгуея  «Старий і море».  Науковий керівник: Л.В.Хілінська,  викладач світової літератури).
    Мазуренко Альону, ученицю 11-А класу, нагороджену дипломом І ступеня за перемогу в секції  літературної творчості. (Тема дослідження: «Світ навколо мене».  Науковий керівник: Г.Ф.Королюк,  викладач української літератури).
   Лісового Івана, учня 11-Б класу, нагородженого дипломом ІІ ступеня за перемогу в секції релігієзнавства. (Тема дослідження: «Церковний розкол в Україні: шлях до незалежності й визнання чи втрата духовної сутності церкви?» Науковий керівник: Т.В.Ковальчук,  викладач історії України).
  Ординську Ельвіру,  ученицю 10-А класу, нагороджену дипломом ІІ ступеня за перемогу в секції релігієзнавства. (Тема дослідження: «Переслідування  римо-католицької церкви в Україні в радянські часи». Науковий керівник: І.В.Харитонова, викладач соціально-економічних дисциплін Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського).
  Кушнір Світлану, ученицю 11-Б класу, нагороджену дипломом ІІІ ступеня за перемогу в секції німецької мови. (Тема дослідження:  «Німецькі мотиви в українській поезії». Науковий керівник: Г.Г.Шостаківська,  викладач німецької мови).
  Заболотчук Аліну, ученицю 11-А класу, нагороджену дипломом ІІІ ступеня за перемогу в секції української мови. (Тема дослідження: «Норми сучасної української літературної мови та відхилення від них». Науковий керівник: Л.М.Слободянюк,  викладач української мови).
   Прошківського Владислава,  учня 11-А класу, нагородженого дипломом ІІІ ступеня за перемогу в секції української мови. (Тема дослідження: «Конотація як емоційно-оцінна та функціональна мотивація художнього слова (за творами Л.Костенко)». Науковий керівник: А.П.Ковальська,  викладач української мови).
  Сизоненка Віктора,  учня 11-Б класу, нагородженого дипломом ІІІ ступеня за перемогу в секції правознавства. (Тема дослідження: «Тероризм: історія розвитку та сучасний стан». Науковий керівник: О.В.Лемпій, викладач правознавства).
  Шестюк Анастасію, ученицю 10-А класу, нагороджену дипломом ІІІ ступеня за перемогу в секції фольклористики. (Тема дослідження: «Народнопісенна лірика Східного Поділля як фольклорна традиція: записи, коментарі».  Науковий керівник: А.І.Бурса,  кандидат мистецтвознавства, доцент).
  Бевз Олесю, ученицю 11-Б класу, нагороджену дипломом ІІІ ступеня за перемогу в секції української літератури. (Тема дослідження: «Художньо-правовий аспект поняття «діти війни» з опорою на творчість Григора Тютюнника». Науковий керівник: О.І.Бобир, викладач філологічних дисциплін Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського ).
  Гудиму Віталія, учня 11-Б класу, нагородженого дипломом ІІІ ступеня за перемогу в секції світової літератури. (Тема дослідження: «Сенс життя: ідентичність самому собі (за романом Е.М.Ремарка «Три товариші»)». Науковий керівник: Л.В.Хілінська,  викладач світової літератури).
«  Квітень 2012  »