Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Листопад 2022  »

ВІТАЄМО ЮНИХ ТЕНІСИСТІВ З ПЕРЕМОГОЮ!

7 листопада у Вінницьому технічному коледжі відбулися змагання з настільного тенісу за програмою обласної Спартакіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти. Участь у турнірі  взяла й збірна команда Комунального  закладу вищої освіти «Барський  гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» та Обласного наукового ліцею-інтернату у складі: Аліна Лаута (учениця 11-А класу наукового ліцею-інтернату), Ольга Краєцька (студентка 2-БШ групи коледжу), Дмитро Рибалка (учень 11-Б класу наукового ліцею-інтернату), Олександр Мельник (студент 1-БЮ групи коледжу).

У фінальних змаганнях Спартакіади взяли участь 6 дівочих команд та 7 команд юнаків з різних закладів освіти Вінниччини. Під час захоплюючої та інтригуючої гри юні тенісисти продемонстрували гарний рівень спортивної майстерності, жагу до перемоги та спортивний характер.

За підсумками турнірів наша збірна дівоча команда посіла призове ІІІ місце.

Переможців змагань було нагороджено медалями та грамотами Вінницького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Педагогічний і учнівський колективи ліцею щиро вітають Аліну Лауту, Ольгу Краєцьку та їх тренера Олександра Романовича Крутька з високою спортивною перемогою!