Вітаємо Вас, Гість
«  Листопад 2020  »

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

НОВІ ПЕРЕМОГИ ЛІЦЕЇСТІВ

Учні Обласного наукового ліцею-інтернату твердо переконані, що самоосвіта і саморозвиток – фундаментальні складові успішного освітнього зростання кожного старшокласника. Особливо актуальною ця світоглядна позиція є в умовах дистанційного навчання.

У період із 07.10.2020 по 23.10.2020 учні 10-их та 11-их класів ліцею взяли активну участь у дистанційних Всеукраїнських онлайн олімпіадах та конкурсах.

Завдяки участі в унікальному Всеукраїнському конкурсі «Захисники України» на освітньому онлайн-порталі «На Урок» ліцеїсти мали змогу перевірити, наскільки глибокі мають знання про ключові історичні події нашої держави.

За підсумками конкурсу маємо такі результати:

Кривчак Вадим, учень 11-А класу, - дипломант І ступеня

Котляров Артем, учень 11-А класу, - дипломант І  ступеня

Фаста Марина, учениця 11-А класу, - дипломант ІІ ступеня

Сертифікати учасників конкурсу отримали:

Огороднік Алла, Бондаренко Єлена,  Німачук Ірина – учениці 11-А класу; Семенова Світлана, Фурман Марія – учениці 11-Б класу

Учні ліцею переконані, що Science is Fun!  Саме тому десятикласники та одинадцятикласники взяли участь у Всеукраїнському конкурсі «Наука – це цікаво!»,  де перевірили свої знання у галузі науки та дізналися багато нового про світові наукові досягнення.

За підсумками конкурсу сертифікати учасників отримали:

Котляров Артем, Грищук Надія – учні 11-А класу; Кабанчук Богдан, Сваричевська Інна, Шевчук Дана, Васютинська Юлія– учні 10-А класу

З метою узагальнення набутих теоретичних знань і закріплення вивченого матеріалу десятикласники Обласного гуманітарного ліцею-інтернату взяли участь у дистанційній олімпіаді з української мови «Всеосвіта Весна - 2020» на освітньому онлайн-порталі «Всеосвіта».

За підсумками дистанційної олімпіади сертифікати отримали:

Маркуш Аліна, Шевчук Дана, Васютинська Юлія – учениці 10-А класуа, Мельник Олександр, учень 10-Бкласу.

Щиро вітаємо ліцейську молодь із перемогою!

Бажаємо успіхів у всіх починаннях, невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків!