Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
П'ятниця, 16.11.2018, 23:53

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2016 » Травень » 21 » ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Мандруючи «ЄвроБаром»

21 травня у міському парку відпочинку в межах проведення Дня Європи у нашому місті відбувся квест «ЄвроБар». Нагадаємо, в Україні це свято відзначається щорічно у третю суботу травня.

Організаторами квесту виступили Барська районна бібліотека для дітей та молодіжна спільнота «Актив.Бар». З початку квітня при книгозбірні було відкрито Пункт європейської інформації завдяки перемозі у проекті від фонду ЄС «Еразмус+» та ГО «Українська бібліотечна асоціація». Пункт забезпечує інформаційні потреби барчан з різноманітних питань європейської тематики, а також організовує різноманітні заходи, одним з яких є згаданий квест.

Долучитись до командного змагання можна було двома шляхами: заповнити онлайн-анкету або ж відгукнутись на запрошення, які попередньо розносились по школам. У результаті учні та студенти місцевих навчальних закладів сформували 6 команд учасників квесту.

Зазвичай, переможцем подібного змагання стає команда, яка найшвидше проходить запланований маршрут. Але «ЄвроБар» готувався за іншою схемою: по всій території міста було обрано близько 40 об’єктів, які мають хоча б мінімальне відношення до іноземців чи європейських країн. На кожній з обраних зупинок залишалася відповідна наліпка, яку й потрібно було знайти командам. А відшукати потрібне місце можна було, тільки відгадавши словесне завдання. Відповідно, перемагала та команда, яка найшвидше знаходила найбільшу кількість наліпок.

Завдання квесту тісно переплітались з історичним минулим краю, колишніми та сучасними назвами вулиць нашого міста. Таким чином учасники отримували можливість не тільки добряче побігати Баром, а й перевірити власні знання та дізнатись чимало нового.

У результаті переможцем стала команда зі школи №4, яка пройшла найбільшу кількість об’єктів – 9.

Цьогоріч команда Обласного гуманітарного ліцею у складі: Белецького Павла, капітана команди, Галкіної Ірини, Безсмертного Володимира, Середюка Станіслава, Максимчук Сюзанни, Білобровко Олександри (фоторепортер) у нелегкому й напруженому змаганні здобула почесне друге місце.

Призову трійку замкнули студенти Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені М.Грушевського.

Усі учасники квесту отримали солодкі подарунки – кекси. А трійка призерів розділила між собою матеріальні призи: грошові сертифікати та комплект навушників.

Вітаємо ліцеїстів із зайнятим ІІ місцем. Так тримати!

За матеріалами Барської бібліотеки для дітей | «Берег дитинства»

Переглядів: 222 | Додав: LKa
«  Травень 2016  »