Ви Гість
Вітаємо Вас Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Жовтень 2015  »

Всеукраїнський форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

Конкурс екологічних проектів «Дотик природи – 2015» проходив за шістьома  номінаціями – «Ботаніка», «Зоологія», «Екологія та проблеми довкілля», «Мікробіологія», «Астрономія», «Хімія».

Виступи конкурсантів показали, що в загальноосвітніх навчальних закладах усіх областей України значна увага приділяється дослідницькій та практичній природоохоронній роботі. У своїх проектах юні екологи торкнулися проблем екологічного стану малих річок і населених пунктів областей, впливу побутової хімії на навколишнє середовище та на людину; провели моніторинг чисельності популяцій рідкісних рослин і тварин краю.

Обласний гуманітарний ліцею для обдарованих дітей із сільської місцевості при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені  Михайла Грушевського на форумі «Дотик природи» (м. Київ) представляла учениця 11-А класу Назаренко Олеся разом із науковим керівником Волохатою Катериною Миколаївною.  Її дослідження на тему: «Аналіз сучасного стану децентралізованого водопостачання сіл Барського району» було презентоване в номінації «Екологія та проблеми довкілля». Робота висвітлила проблеми водопостачання сіл Барського району (аналіз на вміст нітратів, нітритів та іонів амонію).

Спільний науковий проект Назаренко Олесі та К.М. Волохатої виборов призове третє місце.

Вітаємо переможців! Так тримати!