Головна » 2017 » Лютий » 18 » XIII районний конкурс читців
XIII районний конкурс читців

ЗЕМЛІ МОЄЇ СЛОВО НЕВМИРУЩЕ…

18 лютого в Барському районному центрі дозвілля відбувся XIII районний молодіжний мистецький фестиваль «Землі моєї слово невмируще». Більше двох годин лунала в залі поезія та проза у неперевершеному й оригінальному виконанні молодих декламаторів. Цьогоріч у конкурсі читців узяли участь більше 50 учасників у різних вікових категоріях: І вікова категорія (5-10 років), ІІ вікова категорія (11-14 років), ІІІ вікова категорія (15-18 років), IV вікова категорія (19 років і старші).

Майстерність конкурсантів оцінювала команда професіоналів: Леся Лоян, методист Барського районного центру дозвілля; Тамара Вакуловська, вчитель Комаровецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; Леся Матвійчук, директор будинку культури с. Міжлісся. Судді визначили найкращих читців, врахувавши важливі аспекти виступу кожного учасника: артистизм, дикцію, виконавську майстерність, естетичний вигляд та відповідність репертуару віковій категорії.

Активною учасницею конкурсу стала й учениця 10-А класу Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей Людмила Македонська. Журі відзначило високий професійний рівень виконання ліцеїсткою уривку з повісті М. Гоголя «Вечори на хуторі біля Диканьки» почесною грамотою І-го ступеня.

Усі переможці конкурсу були нагородженні грамотами відділу культури і туризму Барської районної державної адміністрації, а решта учасників – дипломами.

Педагогічний та учнівський колективи щиро вітають Людмилу Македонську з перемогою і бажають нових творчих злетів.

«  Лютий 2017  »