Головна » 2013 » Квітень » 17 » XV Всеукраїнський турнір юних істориків – 2013
XV Всеукраїнський турнір юних істориків – 2013

Всеукраїнський турнір юних істориків уже протягом п’ятнадцяти років збирає обдаровану молодь, мандруючи всією Україною: Вінниця, Севастополь, Львів, Рівне, Южний, Херсон, Запоріжжя, Суми, Чернівці, Артемівськ, Луцьк, Славута, Житомир, Кременець, Миколаїв…

З-поміж усього  розмаїття інтелектуальних  змагань саме турнір юних істориків дає змогу ерудованій молоді розширити горизонти своїх знань, випробувати власну ерудицію, здобути безцінний досвід ведення наукової полеміки, а також отримати безліч незабутніх вражень під час подорожей та екскурсій у вільний від  гри час.

Із 12 по 16  квітня 2013 року в місті Миколаєві проходив ХV (ювілейний) Всеукраїнський турнір юних істориків, участь у якому взяли 30 команд із різних регіонів України. Знавців історії оцінювало компетентне журі із Донецького, Запорізького та Одеського національних університетів, Української інженерно-педагогічної академії, Миколаївського національного університету імені  В. О.Сухомлинського,  Вінницького національного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Бердянського державного педагогічного університету, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Чорноморського державного університету імені П. Могили, Київського університету імені Бориса Грінченка, а також викладачі  вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та районних відділів освіти, учителі шкіл України.

Вінницьку область на турнірі вже восьмий рік поспіль представляла команда юних істориків Обласного гуманітарного ліцею. До її складу у 2013 році увійшли Віталіна Абрамович, Юлія Гавриленко, Юлія Івашенко, Каріна Солодуха (учні 10-го класу педагогічного та правознавчого профілів навчання) та Вікторія Хлопецька  (учениця 11-го класу педагогічного профілю навчання). Підготовку команди знавців історії та керівництво нею здійснювала викладач історії та предметів суспільного циклу, викладач-методист Тетяна Валентинівна Ковальчук.

Символічним є той факт, що  Всеукраїнський турнір юних істориків  започаткував свою роботу   у Вінниці в 1999 році і саме команда з Вінниччини  через п’ятнадцять років на ювілейній грі виборола найвище призове місце.  Цьогоріч  зусилля юних істориків та їх наставника вже всьоме увінчалися перемогою – в нелегкому інтелектуальному змаганні з командами, що представляли навчальні заклади столиці та ряду великих міст України, вони здобули почесне І місце.

Не залишає жодного сумніву той факт, що перемоги виборюють ерудовані, креативні, згуртовані особистості, які наполегливо працюють над своїм інтелектом. Не менш важливо, щоб  молодь  мала такого ж небайдужого і самовідданого наставника. У команди істориків Обласного гуманітарного ліцею ці складові гармонійно поєдналися.

Ми щиро вітаємо переможців і зичимо нових високих результатів! Так тримати!

«  Квітень 2013  »