Обласний гуманітарний ліцей-інтернат

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2014 » Квітень » 16 » XVI Всеукраїнський турнір юних істориків
XVI Всеукраїнський турнір юних істориків

У місті Рівному відбувся фінальний етап 16-го Всеукраїнського турніру юних істориків. У стінах обласного ліцею за звання найкращих знавців історичної науки змагалися сімнадцять команд з різних областей України.

Вінницьку область на турнірі  вже дев’ятий рік поспіль представляла команда юних істориків Обласного гуманітарного ліцею. До її складу у 2014 році увійшли Віталіна Абрамович, Юлія Гавриленко, Юлія Дікун (учні 11-го класу педагогічного профілю навчання), Олена Михайлова, Каріна Солодуха (учні 11-го класу правознавчого профілю навчання). Підготовку команди здійснювала викладач історії та предметів суспільного циклу, викладач-методист Тетяна Валентинівна Ковальчук.

Юних знавців історії оцінювало компетентне журі – представники вищих навчальних закладів України:  Вінницького педагогічного університету, Ніжинського державного університету, Київського університету імені Бориса Грінченка, Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка   С. Дем’янчука, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Харківського національного педагогічного університету імені Г. Сковороди, Рівненського державного гуманітарного університету, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Черкаського державного технологічного університету, Дипломатичної академії України, а також викладачі з інших ВНЗ  І – ІІ ступенів акредитації, методисти обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та районних відділів освіти, учителі шкіл України.

Напружена гра перепліталася з цікавими екскурсіями, під час яких учасники турніру мали змогу ознайомитися з Рівненським краєм, зокрема з історією та самобутністю міста Дубно. Велике задоволення отримали турнірівці від перегляду вистави Рівненського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

Цьогоріч команда юних істориків Обласного гуманітарного ліцею в нелегкому інтелектуальному змаганні здобула почесне третє місце!

Ми щиро вітаємо переможців і зичимо нових високих результатів! Так тримати!

Прикріплення: Фото 1 · Фото 2 · Фото 3 · Фото 4 · Фото 5 · Фото 6 · Фото 7 · Фото 8
«  Квітень 2014  »