Обласний гуманітарний ліцей-інтернат
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
П'ятниця, 20.04.2018, 22:00

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2012 » Листопад » 13 » Засідання круглого столу в Обласному гуманітарному ліцеї
Засідання круглого столу в Обласному гуманітарному ліцеї

Засідання круглого столу

в Обласному гуманітарному ліцеї

В Обласному гуманітарному ліцеї 12 листопада відбулося літературно-наукове засідання круглого столу до 140-річчя від дня народження Богдана Лепкого.
        У засіданні взяли участь: директор коледжу,  відмінник освіти України, кандидат педагогічних наук, член-кореспондент Міжнародної академії з креативної педагогіки Савчук П.Н.; заступник директора з науково-методичної роботи та міжрегіональних зв’язків, відмінник освіти України, кандидат мистецтвознавства, доцент, член-кореспондент Міжнародної академії з креативної педагогіки Сторожук А.І.; заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею, відмінник освіти України Хілінська Л.В.; учений-літературознавець, член СПУ Зелененька І.А., викладачі коледжу та учні ліцею.
       Тема літературно-наукового засідання: «Творчість Богдана Лепкого в руслі національної та загальноєвропейської культури».
       Для науково-пошукової роботи учні ліцею обрали широкий спектр питань: засади, мотиви, образи поетичної та прозової творчості Б.Лепкого; історичні проекції поета й тематичне розмаїття; традиції та новаторство творчого доробку Б.Лепкого; наукова спадщина  художника слова.
       Виступи учнів 10-А  класу (педагогічний профіль навчання) Абрамович Віталіни, Гавриленко Юлії, Зубченко Інни, Повар Ольги, Павлюк Ірини, Бойко Альони, Без’язичної Світлани, Дмитрик Світлани, Поліщук Надії, Фурман Марини, Івашенко Юлії, Цицюрського Юрія відзначалися науковою глибиною викладу, високим рівнем енциклопедичних знань, чіткістю аргументації, манерою гідно триматися.
        Круглий стіл виявив здатність та вміння учнів Обласного гуманітарного ліцею займатися  науковим пошуком.

Прикріплення: Фото 1 · Фото 2 · Фото 3 · Фото 4
«  Листопад 2012  »