Вітаємо Вас, Гість
«  Червень 2022  »

Засідання педагогічної ради ліцею

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ОБЛАСНОГО НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ

20 червня відбулося онлайн-засідання педагогічної ради Обласного наукового ліцею-інтернату КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», у якому взяли участь: директор коледжу кандидат педагогічних наук Савчук Петро Несторович, заступник директора з навчальної роботи доктор філософії Самборська Олена Дмитрівна,  адміністрація закладу освіти, директор ліцею Хілінська Людмила Валентинівна, викладацький колектив та вихователі ліцейських класів.

Учасники підсумкового в поточному навчальному році педагогічного зібрання заслухали три питання: про результати успішності учнів  Обласного наукового ліцею-інтернату та виконання   навчального плану і навчальних програм у 2021/2022 навчальному році; про переведення учнів 10-х класів  до 11-го класу  та нагородження Похвальним листом «За високі досягнення в навчанні»; про  відрахування  з числа учнів 11-х класів Обласного наукового ліцею-інтернату Комунального закладу вищої освіти  «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» у зв’язку із  здобуттям повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.
Інформацію з питань порядку денного виклала директор Обласного наукового ліцею-інтернату Хілінська Людмила Валентинівна.

Аналізуючи успішність, члени педагогічної ради розглянули навчальні досягнення учнів  10-А, 10-Б, 11-А, 11-Б класів за другий семестр; узагальнені рейтингові позиції здобувачів освіти, визначені за п’ятьма показниками – академічним, науковим, творчим, спортивним, дисциплінарним;  проаналізували чинники, що вплинули на динаміку освітнього процесу і його результативність у 2021/2022 навчальному році.

Учасники педагогічного зібрання розглянули мультимедійну презентацію, яка висвітлила  особливості організації навчальної практики учнів 10-х класів, її мету, завдання, прикладний характер прогнозованих та отриманих результатів.

Виступаючи з другого питання, Хілінська Л. В. озвучила прізвища учнів, які, враховуючи академічні показники рейтингу, будуть нагороджені Похвальним листом «За високі досягнення в навчанні». Це, зокрема,  Здоровик Юлія, Середюк Анна, Слободянюк Софія (10-А клас); Янич Діана (10- Б клас).

Директор ліцею озвучила прізвища здобувачів освіти, які будуть відраховані  з числа учнів 11-х класів Обласного наукового ліцею-інтернату КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» у зв’язку із  здобуттям повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році, та офіційно повідомила дату проведення урочистостей із цієї нагоди – 24 червня.

Підсумовуючи роботу педагогічної ради Обласного наукового ліцею-інтернату за 2021/2022 навчальний рік, Савчук Петро Несторович, директор Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», окреслив пріоритетні завдання, над якими колектив закладу освіти буде працювати в близькій перспективі.