Вітаємо Вас, Guest

Guests: 1

ЗАСІДАННЯ РАДИ ЛІЦЕЙСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ТЕМП

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ЛІЦЕЙСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ТЕМП

24 березня в режимі онлайн відбулося чергове засідання ради учнівського самоврядування Обласного наукового ліцею-інтернату з таким порядком денним:

1. Визначення претендентів із числа учнів 10-их та 11-их класів Обласного наукового ліцею-інтернату на занесення на Дошку пошани Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

2. Організація роботи активу ліцею у ІІ семестрі 2021-2022 навчального року.

3. Волонтерська діяльність учнів ліцею в умовах дистанційного навчання.

На початку зборів модератор заходу Григорчук Наталія ознайомила учасників  засідання з Положенням про Дошку пошани та окреслила основні критерії відбору претендентів із метою морального заохочення.

Здоровик Юлія, прем’єр-міністр ліцейської республіки ТЕМП, запропонувала раді учнівського самоврядування визначити претендентом із числа учнів Обласного наукового ліцею-інтернату на занесення на Дошку пошани Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Завальнюк Яну, ученицю 11-Б класу, яка має високі досягнення в навчальній і науковій діяльності та здійснює активну позанавчальну діяльність. Усі присутні одноголосно підтримали пропозицію Здоровик Юлії та ухвалили подану кандидатуру.

Під час засідання радою учнівського самоврядування було окреслено особливості організації колективної роботи активу ліцею в умовах дистанційного навчання, внесено конструктивні пропозиції до плану роботи ліцейської республіки ТЕМП, висвітлено основні напрямки волонтерської роботи молоді.