Ви Гість
«  Листопад 2017  »

ЗЕРНО ІСТИНИ

ІІІ ЄПАРХІАЛЬНА ОЛІМПІАДА ЮНИХ ЗНАВЦІВ БІБЛІЇ

25 листопада у м. Вінниці з благословення митрополита Вінницького і Барського Симеона відбулася ІІІ єпархіальна олімпіада Юних знавців Біблії. У конкурсі православних ерудитів «Зерно істини» взяли участь 63 учні недільних шкіл з усіх благочинь Вінницької єпархії. Вкотре випробували свої знання в олімпіаді Олексій та Сергій Лаврентюки, учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату.

Перед початком інтелектуального змагання до присутніх з вітальним словом звернувся голова єпархіального відділу релігійної освіти і катехізації протоієрей Георгій Холодюк.

Окрім біблійної тематики додатковою темою цьогорічної олімпіади була історія Вінницької єпархії та святинь, що знаходяться на території Вінницької області. Змагання складалося з біблійної вікторини у формі тестів, конкурсу презентацій на історичну і біблійну тематику, а також творчих виступів.

За підсумками олімпіади усі учасники отримали подарунки від єпархіального відділу релігійної освіти і катехізації. Крім цього, дванадцять учасників, що набрали найбільшу кількість балів (серед них Олексій та Сергій Лаврентюки), навесні представлятимуть Вінницьку єпархію на Всеукраїнському конкурсі Юних знавців Біблії, що буде проходити в Острозькі Академії.

Вітаємо призерів з перемогою! Бажаємо успіхів у досягненні нових вершин!

За матеріалами прес-служби Вінницької єпархії УПЦ