Обласний гуманітарний ліцей-інтернат

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2012 » Грудень » 26 » Зимова казка ліцею
Зимова казка ліцею

Новий рік – одне  з найзагадковіших свят! І не тільки тому, що його святкування пов’язане зі світом казок і магії, але ще й тому, що це, мабуть, єдина знаменна подія, що протягом століть одночасно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах. Свято Нового року завжди хочеться святкувати у колі сімї, друзів – тих, хто тобі щиро бажає добра. Саме в такій дружній атмосфері зібралася вся ліцейська родина 26 грудня 2012 року в актовій залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу.

На початку свята з вітальним словом до адміністрації, викладачів, працівників ліцею та учнів звернулися – директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу Петро Несторович Савчук та заступник директора по Обласному гуманітарному ліцеї Людмила
Валентинівна Хілінська. Вони вручили почесні дипломи учням-переможцям ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад.

По закінченню вручення нагород на глядачів чекала подорож чарівною країною новорічних казок. Організатором святкового дійства була Альона Віталіївна Шинельова. Учні ліцею (Олександр Перевертаний, Вадим Закшевський, Олександр Дерій, Руслана Криштоф, Михайло Безсмертний, Єлена Гамлява, Богдана Гаманюк, Тамара Коломієць, Валентина Кошкарова, Валерія Мудрак, Вікторія Хлопецька, Юлія Нестерук, Анна Мельник, Дмитро Котляров, Дмитро Мірошниченко, Марина Козянчук, Юлія Івашенко, Світлана Без’язична, Марина Фурман, Віталія Грамінська, Юрій Цицюрський, Олександр Войцицький, Вікторія Стах, Альна Панасюк, Андрій  Цицюрський, Василь Доровський) виклали всю свою фантазію, все своє натхнення в те, що б цей новорічний вечір був незабутнім.

У залі панувала казкова атмосфера, яка подарувала всім присутнім море позитиву та гарних вражень.

Наприкінці свята кожен ліцеїст отримав солодкий подарунок.

«  Грудень 2012  »