Головна » 2016 » Лютий » 12 » Зірковий дует
Зірковий дует

Святковий концерт до Дня закоханих, який традиційно проходить 14 лютого в стінах  Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського щороку збирає повний аншлаг. Секрет такого успіху, напевно, полягає перш за все у тому, що родзинкою масштабного заходу є традиційне шоу під назвою "Зірковий дует". Численні шанувальники грандіозного музичного дійства мають  змогу побачити добре відомих людей – викладачів та студентів коледжу в новому й незвичному для них амплуа.

Цьогоріч  організатори свята  Олена Володимирівна Радіонова та студенти 41-М групи разом із глядачами з величезним захопленням підтримували новостворені дуети, у складі яких традиційно виступали й учні Обласного гуманітарного ліцею.

Мюзикл «Ромео та Джульєтта» виправдав найсміливіші очікування і став захоплюючим видовищем для публіки завдяки зірковій парі головних героїв. Софія Нартовська та Роман Димчишин (переможці у номінації «Відкриття року»), перевтілившись у героїв ворогуючих сімей Монтеккі й Капулетті, продемонстрували не лише вокальну майстерність, а й акторські та хореографічні здібності. Відповідали головним героям й усі учасники балету (учні 10-А класу). Двадцять творчих особистостей – десять неперевершених пар створили хореографічний супровід постановки.

Успіхом відзначився й дебют Анни Зелінської та Михайла Федоровича Дороніна, керівника творчої групи «Імпульс» (номінація «Найкраща танцювальна пара»).

Творча команда хореографічної студії (Анастасія Аксентій, Павло Белецький, Ганна Журбелюк, Роман Димчишин) подарувала присутнім відчуття справжнього тріумфу кохання.

Пісенна композиція «А ми удвох…» також не залишила байдужим нікого з присутніх. Ідея об’єднати у дует харизматичних юнаків Вадима Гаврілова, учня 11-Б класу й Романа Димчишина, учня 10-А класу (номінація «Найкращий чоловічий дует») виникла за ініціативи В’ячеслава Михайловича Крупського, керівника творчої групи «Акорд».

Кожен наступний номер був не менш несподіваним і цікавим, що засвідчували бурхливі овації глядацької аудиторії. Такий тріумф став закономірним підсумком вдалого поєднання професіоналізму, юнацького запалу й творчого креативу.

Яскраве дійство завершилося не менш яскравим фіналом – до усіх учасників шоу-програми звернулася голова журі Антоніна Іванівна Сторожук, заступник директора з наукової роботи. Вона запросила  учасників на сцену для вручення дипломів та побажала всім кохати та бути коханими!

Переглядів: 167 | Додав: LKa
«  Лютий 2016  »