Головна » 2014 » Лютий » 14 » Змагання з волейболу
Змагання з волейболу

В Барському гуманітарно-педагогічному коледжі пройшли змагання з волейболу серед студентів  та учнів Обласного гуманітарного ліцею.

12 грудня відбулась гра між учнями 11-х класів та студентами ІІ курсу (юнаки). Почесне третє місце здобула команда учнів 11-Б класу в складі Бобильова Сергія, Войцицького Олександра, Доровського Василя, Кирилюка Мар’яна, Муковоза Івана, Рабоконя Олександра.

13 грудня відбулась гра між учнями 10-х класів та студентами І курсу (юнаки). До складу команди ліцеїстів увійшли: Кльоц Костянтин (10-Б клас), Кульбаба Дмитро    (10-Б клас), Мартишев Владислав (10-А клас), Слободянюк Микола (10-А клас), Філіпов Руслан (10-А клас). У цьому змаганні учні ліцею здобули третє місце.

19 грудня відбулась гра між учнями 11-х класів та студентами ІІ курсу (дівчата). Друге місце в змаганні здобула команда  11-А класу в складі Віталії Грамінської, Світлани Дмитрик, Ольги Марченко, Олени Мельник, Тетяни Самборської, Марини Фурман.

25 грудня відбулась гра між учнями 10-х класів та студентами І курсу (дівчата). Третє місце здобула команда ліцеїстів 11 - Б класу в складі Кравчук Ганни, Мельник Аліни,Мороз Аліни, Лисак Іванни, Сороки Ольги, Ставнійчук Вікторії.

Вітаємо переможців! Бажаємо підкорити ще не одну вершину!

«  Лютий 2014  »