Головна » 2018 » Лютий » 12 » ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ
08:14
ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ

6-8 лютого у спортивній залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського відбулися змагання з волейболу серед юнацьких команд. Турнір проводився з метою розвитку і популяризації волейболу серед молоді, а також формування збірної команди коледжу для участі в районних та обласних змаганнях.

У спортивних іграх узяли участь команди І-ІІ курсів педагогічного коледжу та 10-11-их класів Обласного гуманітарного ліцею-інтернату. Між командами проходили напружені матчі. Протягом змагань ліцеїсти продемонстрували гарну технічну та тактичну підготовку, проявили високий рівень командної гри.

Вдача та майстерність волейболістів Обласного гуманітарного ліцею-інтернату принесли бажану перемогу – юнаки заволоділи п’єдесталом пошани. За підсумками спортивного турніру з волейболу команда 11-Б класу (Трибунський Олександр, Твердохліб Ярослав, Корнєєв Вячеслав, Козак Максим, Лаврентюк Олексій, Дмиртрик Олександр) виборола почесне І місце серед ІІ курсів, команда 10-А класу (Звірик Денис, Зеленюк Андрій, Трасковський Олександр, Титаренко Дмитро, Шевцов Ростислав, Шевчук Максим) здобула призове І місце серед студентів І курсів, а команда 10-Б класу (Бойко Микола, Гребенюк Олександр, Теслюк Сергій, Кивак Богдан, Кивак Володимир, Квітка Владислав, Нечитайло Владислав) посіла ІІ місце.

Вітаємо учасників змагань та бажаємо нових спортивних перемог!

Переглядів: 124 | Додав: natali