Ви Гість 
Вітаємо Вас Гість 
Головна РеєстраціяВихідВхід   
Меню сайту
Календар
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

00:40
Зорепад ліцейських талантів

Зорепад ліцейських талантів
7 листопада 2012 року в Обласному гуманітарному ліцеї відбувся традиційний конкурс-огляд «Таланти твої, ліцею!» ‒ свято молодості, краси, творчості  й невичерпної енергії.
Учасники заходу – учні 10-х та 11-х класів ліцею – представили на розсуд глядачів розмаїття своїх обдарувань у шести номінаціях.
Творчі й декламаторські здібності (номінація «Поетичний Парнас») продемонстрували Анна Мельник (11-А клас), Катерина Купрій та Вікторія Гребенюк  (11-Б клас), Ольга Марченко (10-А клас) і Діана Довідна (10-Б клас).
 Своїми неперевершеними вокальними даними всіх присутніх вразили Юлія Христофор (11-А клас), Руслана Криштоф  (11-Б клас) і Світлана Дмитрик  (10-А клас) – учасники конкурсу в номінації «Золотий голос ліцею».
Захоплення глядачів викликала віртуозна гра на фортепіано (номінація «Чарівні нотки») Вікторії Хлопецької (11-А клас), Вікторії Головатої (11-Б клас) і Юлії Івашенко (10-А клас).
Номінація «Луна співочої душі» була представлена акапельним співом Ірини Чикунди (11-А клас) та її матері Алли Василівни, музичними композиціями у виконанні тріо дівчат 11-А класу Юлії Христофор, Ельвіри Ординської та Анни Мельник,  учнів 11-Б класу  Олександра Перевертаного та Руслани Криштоф, десятикласників Ольги Повар і Альони Бойко (10-А клас), Карини Солодухи й Івана Муковоза (10-Б клас).
  Яскраві акторські обдарування продемонстрували публіці в театралізованому дійстві за мотивами гоголівського твору «Ніч перед Різдвом» учні 11-А класу Олена Гнибіда, Віталія Карнаух, Дмитро Котляров, Дмитро Мірошниченко та Олександр  Ходор.  Сцену листування Тетяни Ларіної та Євгенія Онєгіна – героїв однойменного пушкінського роману у віршах ‒ розіграли Богдана Гаманюк і Олександр Перевертаний (11-Б клас).  Із цікавим старовинним українським народним обрядом «Ходімо, колодію, на нашу затію» ознайомили присутніх юні актори 10-А класу  Вікторія Швець, Юрій Цицюрський, Альона Бойко, Ірина Ігнахова, Марина Фурман, Юлія Івашенко, Ольга Марченко, Ірина Павлюк, Микола Криворука, Андрій Комар, Олександр Ляхнович, Олена Мельник, Дарія Захарчук, Олександр Дудник, Надія Поліщук, Володимир Руденко та колишні ліцеїсти, нині студенти Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Ратибор Дідик і Роман Безсмертний.  Схвальні оплески глядачів викликала інсценізація уривка твору І.Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» у виконанні Карини Солодухи, Олександра Войцицького, Олени Михайлової та Івана Муковоза (10-Б клас). Сучасним молодіжним сленгом була насичена сцена «Кращі подруги», розіграна  Юлією Джурмій та Кариною Солодухою (10-Б клас).
Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» виявилася напрочуд широкомасштабною у своїй різноманітності: тут був представлений і петриківський розпис у виконанні Анни Мельник (11-А клас), і вироби з бісеру й полімерних матеріалів Анастасії Шестюк та Ельвіри Ординської (11-А  клас),  паперові вироби Олександра Перевертаного і вишивки Інни Полянської й Дарини Занєвської (11-Б клас), а також вироби в техніці «орігамі» Юлії Гавриленко (10-А клас),  перукарське мистецтво Олени Гнибіди (11-А клас) та Олени Михайлової (10-Б клас).
Запальною енергією вразила присутніх виконавиця циганського танцю Вікторія Хлопецька (11-А клас), танцювальний гурт 11-Б класу «Hard Beat» і дівочий колектив 10-Б класу «Lets Dens». Співдружність обох десятих класів підтвердив творчий тандем Ольги Повар (10-А клас) та Івана Муковоза (10-Б клас), які виконали на ліцейському святі  шкільний вальс.
Та найнесподіванішими виявилися для глядачів артисти оригінального жанру: учасники гурту «Креативний позитив» Дмитро Котляров і Дмитро Мірошниченко (11-А клас),   виконавець біт-боксу Олександр Ляхнович (10-А клас), творча група 11-Б класу ‒ Аліна Палюра, Михайло Безсмертний, Олександр Михайлюк, Богдан Депутат, Олександр Перевертаний, Альона Задорожна, Богдана Гаманюк, Інна Полянська і Єлена Гамлява, ‒ котрі запропонували глядачам пантоміму «Втрачене кохання».
Неповторне враження залишилося в усіх присутніх і в членів журі ‒ викладачів коледжу Л.Г.Рожанської, Л.В.Білоус, Р.П.Мочарного, О.В.Іщук, юриста коледжу, в минулому випускниці ліцею Н.А.Гервасій, студентки коледжу, випускниці ліцею Тетяни Марценюк ‒ від представлених на їх розсуд творчих проектів Надії Поліщук «Крок у майбутнє» (10-А клас), Ірини Зубар, Аліни Вовк, Наталії Кавалер та Анастасії Лавренюк «Місце зустрічі – ліцей» (11-А клас) і «Мій ліцей»  (11-Б клас).   
Гарно справилися зі своєю роллю ведучі ліцейського свята – одинадцятикласники Анна Мельник і Вадим Закшевський. Підтримати талановиту юнь ліцею прийшли випускники, батьки учнів, студенти Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.
Традиційний конкурс-огляд завершився церемонією вручення дипломів і солодких призів, яку провели директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського П.Н. Савчук, заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею Л.В. Хілінська, та голова журі Р.П. Мочарний.
За результатами конкурсу команда 11-А класу визнана переможцем у номінації  «Ліцейські самоцвіти»,  творчий колектив 11-Б класу – «Зорепад талантів», 10-А клас виборов звання «Діти Мельпомени», а 10-Б  – «Ліцейські романтики».

Конкурс-огляд "Таланти твої, ліцею!”: враження, емоції, відгуки

 1. «Талант – це Господня іскра», але для того, щоб ця іскра не згасла, дитячий талант потрібно розвивати, розкривати й обов’язково підтримувати.

 1. Наш традиційний творчий проект «Таланти твої, ліцею!» і сьогодні дає право стверджувати, що в ліцеї навчаються талановиті діти. Наші ліцеїсти креативні, ініціативні, енергійні, веселі, життєрадісні, оптимістичні!..

 1. Різноплановий творчий проект, який включав і пісню, і танець, і слово, і музику, і прикладне мистецтво, дозволив нам відкрити  нові обличчя, нові грані таланту, оригінальні творчі обдарування ліцеїстів.

 1. Величезний заряд позитивних емоцій і вражень подарували всім присутнім учасники феєричного дійства.

 1. Свято багатогранних ліцейських талантів, свято юності і краси переконливо засвідчило, що ліцей має талант, а творчий проект «Таланти твої, ліцею!» має право на життя.

             

 Л.В. Хілінська, заступник директора

по Обласному гуманітарному ліцею

 

 1. Творчий проект «Таланти твої, ліцею» – це свято, яке об’єднує і стимулює ліцейську молодь знаходити себе, саморозвиватися і проявлятися. Це свято-вибух різнопланових, багатогранних талантів. Непереможених не було, всі заслуговували на перемогу, оригінальні номінації і гучні оплески. Всі ліцеїсти-конкурсанти креативні, творчо неповторні, цілеспрямовані. Їхні здобутки – це результат творчо спроектованого керівництва Л.В. Хілінської та плідної співпраці вихованців і їх наставників.

 1. Отож, ліцею, так тримати! Із нетерпінням чекаємо на наступний вулкан талантів!

              Л.В. Білоус, викладач

філологічних дисциплін

 

 1. На мій погляд, свято «Таланти твої, ліцею!», як завжди, вдалося на славу. Це було щось феєричне та незабутнє! Проте цих слів мало, щоб якнайповніше передати враження. Я вкотре переконалася, що ліцеїсти – різнобічні особистості, які зачаровують погляд неймовірним видовищем власних талантів.

Дарина Стасюк, випускниця

ліцею 2012 року, студентка коледжу

 

 1. Цьогоріч мені випала честь бути членом журі  конкурсу-огляду «Таланти твої, ліцею!» – надзвичайно захоплюючого, цікавого, феєричного шоу.

 1. Мене особисто вразили обдарування ліцеїстів у прикладному мистецтві: вони продемонстрували нам вишиті власноруч картини, а також вироби з бісеру, різноманітні прикраси.

 1. Не залишили  байдужим жодного з нас театралізовані сценки та бально-спортивні танці.

 1. Продемонстровані нам творчі відеопроекти про ліцейське життя  залишаться надовго в серці й пам’яті кожного присутнього на святі.

 1. Талановито, душевно, позитивно проявили себе ліцеїсти й у співочому конкурсі.

 1. Не можна не відзначити також оригінальний жанр, у якому учні продемонстрували свої творчі здібності, невичерпну фантазію.

 1. Я отримала неймовірне задоволення від самого перегляду конкурсу-огляду та від того, що мені довелось оцінювати ці неперевершені юні таланти. Дійсно, в Обласному гуманітарному ліцеї підростає  покоління талановитих, успішних, творчих, обдарованих людей. Упевнена, що в майбутньому вони стануть гордістю нашої держави.

Н.А. Гервасій, юрист коледжу

 

 

 1. Незабутнє враження справив на мене конкурс-огляд «Таланти твої, ліцею!». Глядачам були представлені музичні і танцювальні номери, цікаві виступи в оригінальному жанрі. Конкурсанти продемонстрували справжню майстерність перевтілення, були надзвичайно щирими та оригінальними. Найбільше зачарував  циганський танець у виконанні Вікторії Хлопецької, ліричний спів Руслани Криштоф та гра на фортепіано Юлії Івашенко. Можна з упевненістю сказати, що в Обласному гуманітарному ліцеї навчаються справжні таланти!                                                                                            

Р.П. Мочарний, викладач

образотворчого мистецтва та

художньої праці  

 

 

Переглядів: 943 | Додав: SV
Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2020-2015