Меню сайту
Контакти
23000
Україна
Вінницька область
м. Бар
майд. Грушевського, 1

тел. (04341)2-11-72
eMail:
bar_bpu_licej@ukr.net
Погода у місті
Бар (м.)
Архів записів
Головна » 2015 » Травень » 31 » Зоряний Олімп ліцею 2015 року
13:36
Зоряний Олімп ліцею 2015 року

Зоряний Олімп ліцею 2015 року

 

Сьогодні, як ніколи, Україна потребує людей національно свідомих, творчих, які готові свій талант і природне обдарування поставити на службу своєму народові і рідній землі.

Безперечно, кожна дитина від природи талановита. І головне – допомогти їй знайти себе і вчасно визнати її талант.

В останні дні травня Обласний гуманітарний ліцей традиційно підвів підсумки роботи з обдарованою молоддю у 2014-2015 навчальному році, провівши церемонію нагородження «Зоряний Олімп ліцею».

Зоряний Олімп ліцею – це учні, котрі прославили Обласний гуманітарний ліцей, місто, район, область на всю Україну.

За підсумками роботи ліцею у 2014/2015 навчальному  визначено  учнів  на нагородження у номінаціях:

«Інтелектуали ліцею» −   Сідлецька  Діана,   Фурман  Аліна,   Ткачук  Ольга, Воробйова Анастасія, Зінчук Наталія Гула Вікторія, Гула Віталіна, Рудик Сергій (відмінники  навчання).

«Знавець рідної мови» − Сідлецька  Діана (призер ІІ етапу   Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України з української мови,  призер III етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури, призер  ІV етапу  XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика); Мамет Юлія (учасник III етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури).

«Знавці іноземної мови» Сідлецька Діана, Кривошия Ольга, Сурма Марина, Глушко Тетяна, Стахова Ярослава, Табак Діана, Ремінний Владислав (учасники Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч»).

«Юні науковці ліцею» − Сідлецька Діана (предмет «Українська мова»), Кузик Олеся (предмет «Українська мова»), Слободянюк Микола (предмет « Географія»), Ткачук Ольга (предмет «Правознавство»), Покровська Юлія (предмет «Екологія»), Ставнійчук Вікторія (предмет «Світова література») Патлатюк Діана(предмет «Німецька мова»), Ремінний Владислав (предмет «Історія України») − переможці II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України; Цицюрська Оксана (предмет «Світова література»), Кравчук Ганна (предмет «Психологія»), Мартишев Владислав (предмет «Інформатика»), Степанець Юлія (предмет «Журналістика») − учасники II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

«Лідери учнівського самоврядування» − Білоус Анастасія, Слободянюк Микола, Фурман Аліна, Кузик Олеся, Щаслива Євгенія, Мирниця Наталія, Кульбаба Дмитро,  Мельник Олена, Кравчук Ганна, Воробйова Анастасія, Сеник Анастасія, Назаренко Олеся, Войтович Наталія, Гончарук Ярослава,  Піддубна Діана, Гнибіда Сніжана, Вітенко Галина, Табак Діана. Безсмертний Володимир, Завальнюк Інна, Карнаух Лілія, Капітанчук Ростислав.

«Спортивна гордість ліцею» − Мельник Аліна, Ставнійчук Вікторія, Лисак Іванна, Мороз Аліна,  Антонюк Андрій,  Кльоц Костянтин,   Кульбаба Дмитро,  Конов Олександр, Слободянюк Микола, Філіпов Руслан, Антонюк Ольга,  Карнаух Лілія, Гончарук Ярослава (переможці  спортивно-масових заходів «Козацькі забави», «Нумо, дівчата»);  Солоненко Вадим  (переможець відкритого чемпіонату області з вільної боротьби);  Рябокінь Олексій (переможець спортивних змагань відкритого  чемпіонату області з багатоборства),  Карнаух Лілія (переможець відкритого чемпіонату  області з волейболу),  Гаврілов Вадим(переможець спортивних змагань  відкритого чемпіонату області з  скелелазіння серед юнаків та юніорів), Шевченко Олександр (переможець спортивних змагань відкритого  чемпіонату  області зі спортивного орієнтування).

«Золотий голос ліцею» − Цицюрська Оксана, Білоус Анастасія, Сурма Марина, Фурман Аліна, Ткачук Лілія, Андреєва Марина Сеник Анастасія, Вітенко Галина Вишковська Ірина, Васютинська Яна.

«Юні аматори сцени» −  Філіпов Руслан, Ткачук Лілія,  Криштоф Ольга, Кльоц Костянтин, Мартишев Владислав, Ковальчук Ганна, Войтович Наталія, Вітенко Галина, Солоненко Вадим, Панчоха Тетяна, Зінчук Наталія, Сеник Анастасія, Воробйова Анастасія Генсіровська Дар’я, Рябокінь Олексій.

«Зірки ліцейської хореографії» − Покровська Юлія, Міняйло Анастасія,  Міняйло Вікторія, Урушадзе Анжела,  Стахова Ярослава, Табак Діана, Панчоха Тетяна, Щецяк Оксана, Патлатюк Діана, Воробйова Анастасія, Гончарук Ярослава, Безсмертний Володимир, Вишковська Ірина, Гаврілов Вадим, Генсіровська Дар'я, Завальнюк Інна, Карнаух Лілія, Поровай Марина, Рябокінь Олексій, Суська Юлія.

«Поетичний Парнас» − Слободянюк Микола, Фурман Аліна, Мороз Аліна, Купрій  Світлана, Цицюрська Оксана,  Гнибіда Сніжана,  Гула Віталіна, Завальнюк Інна.

«Юні художники» − Трикуліч Анастасія, Сорока Ольга,  Гула Віталіна, Пилипенко Аліса.

«Юний віртуоз» − Блонський Андрій.

«Юні волонтери»− Табак Діана,  Генсіровська Дар’я.

У церемонії нагородження номінантів узяли участь: директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, кандидат педагогічних наук  Савчук П.Н.; директор Обласного гуманітарного ліцею для обдарованих дітей із сільської місцевості Хілінська Л.В.; голова Барської районної ради Піддубний М.І.; заступник директора з навчально-організаційної роботи  Восколуп В.П.; заступник директора з наукової роботи  і міжрегіональних зв’язків, кандидат мистецтвознавства, доцент Сторожук А.І.; заступник директора з виховної та спортивно-масової роботи Крамар В.У.; викладач музичних дисциплін, кандидат педагогічних наук Мороз М.О.; завідувач відділення загальноосвітньої підготовки   Маліновський Ю. Л.; викладач музичних дисциплін, керівник студії вокально-хорового співу «Сузір’я» Шинельова А.В.; викладач музики Крупський В.М.; викладач філологічних дисциплін, редактор газети «Ластівка» Бобир О.І.; голова циклової комісії викладачів образотворчого мистецтва Школьнік О.О.

З вітальним словом до номінантів ліцейського Олімпу-2015 звернувся голова Барської районної ради Піддубний М.І. 

Переглядів: 223 | Додав: SV
Новини
Зразки тестових завдань
Пошук
Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
. . . . . . . . .
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Час працює на нас
Час триває досить довго для того, хто користується ним; хто ж працює і мислить, розширює його межі.
Вольтер

Табло автовокзалу БАР
Розклад руху
автобусів

ReLaX
Друзі сайту
  • Український ЦОЯО
  • Сайт Президента України
  • Сайт Верховної ради України
  • Кабінет міністрів України
  • Міністерство овіти і науки України
  • Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації
  • Освіта Вінниччини
  • Освітній портал "ПедПреса"
  • "ПедПреса" (оновлений сайт)
  • Інститут інноваційних технологій і змісту освіти
  • Газета "Вінниччина"
  • Медіа-Бар
  • Веб-сайти ВНЗ та ПТНЗ Вінниччини
  • Вислови про навчання
  • Додаток ліцеїста
    УЦОЯО
    Рідне
    Мова
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0