Головна » 2013 » Січень » 26 » Зустріч із випускниками Обласного гуманітарного ліцею
Зустріч із випускниками Обласного гуманітарного ліцею

25 січня 2013 року в актовій залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського відбулася зустріч із випускниками Обласного гуманітарного ліцею всіх років.
   Дружна ліцейська родина гостинно приймала в рідних стінах усіх своїх вихованців, які з великим бажанням поверталися до порогу Альма-матері з надією на хвилях щемних спогадів іще раз пережити трепетні хвилини безтурботної учнівської юності.
По-родинному тепло привітав усіх випускників із поверненням до рідного навчального закладу його господар – директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського П. Н. Савчук.
   Зі словами материнської любові  й радості від зустрічі зі своїми вихованцями звернулася до вчорашніх ліцеїстів заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею Л. В. Хілінська.  У своєму виступі Людмила Валентинівна представила учасникам зустрічі новий творчий проект «Душею і  серцем з рідним ліцеєм», у якому знайшли відображення віхи освітнього й професійного становлення випускників, їх вітання на адресу ліцею, надіслані з нагоди свята. Звертаючись до своїх колишніх учнів, заступник директора запропонувала їм організувати в мережі Інтернет асоціацію випускників Обласного гуманітарного ліцею. Пропозиція була позитивно схвалена присутніми: було обрано президента новоствореної асоціації  – Олександра Іщука,  випускника ліцею 2005 року, нині викладача Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.
   По-справжньому близькі кожному  ліцеїстові – і вчорашньому, і сьогоднішньому – пісні «Провінційне містечко»  (виконавці – Світлана Без’язична та Валерія Мудрак), «Вальс ліцеїста» (солісти – Юлія Івашенко та Юлія Христофор), традиційний танець «Вчителька» у виконанні нового складу групи «Імпульс» під керівництвом Олени Левицької дозволили  випускникам відновити в пам’яті ті часи, коли й вони теж були активними учасниками  неповторних і оригінальних  театральних дійств, співали в студії «Сузір’я»,  демонстрували свої обдарування в різних видах мистецтва.
Концертна програма, підготовлена для випускників сьогоднішніми ліцеїстами, відрізнялася надзвичайною розмаїтістю: були тут і спортивний та східний танці, й пісні, які прозвучали українською  («Смайлик», «Перше кохання»), англійською («Happу end») і французькою («Je taime») мовами, й пантоміма, й інсценізація «Зустріч із першим коханням», і гра на фортепіано. Особливе зацікавлення в слухачів викликав виступ  вокально-хорової студії «Сузір’я»,  завдяки якій кожен випускник зумів по-новому пережити  хвилини насиченого ліцейського життя.
   Усі учасники зустрічі  мали змогу переглянути на екрані творчі відеопроекти «Випускники», «Ліцейська галактика», фільми «Один день із життя ліцеїста»,  «Ранок у гуртожитку».
Родзинкою заходу стали виступи самих випускників ліцею: Катерини Жевеги, нині студентки Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного; Катерини Стельмащук, нині студентки Київського національного лінгвістичного університету; Інни Якубчик, нині провідного спеціаліста Барського районного управління юстиції;  Олександра Іщука, нині викладача  Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського; Ярослави Комендри, нині студентки Уманського державного педагогічного університету імені Івана Огієнка; Світлани Таран, нині студентки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Едуарда Якобенчука, нині студента Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука.
    Колишній міністр культури ліцейської республіки ТЕМП (Едуард Якобенчук) виконав хіт усіх поколінь ліцеїстів  «Мій ліцей – душа Поділля…» й нову авторську пісню-сюрприз від братів Якобенчуків.
   Усіх учасників зустрічі  об’єднала велична пісня – гімн Обласного гуманітарного ліцею, виконана одинадцятикласницею Русланою Криштоф.
   Неперевершеними ведучими свята були одинадцятикласники Вікторія Хлопецька, Вадим Закшевський  і десятикласниця Віталіна Абрамович.
   Зустріч випускників ліцею з рідною Альма-матер стала для кожного  новою, важливою сторінкою в їхній життєвій повісті. А ліцеєві лише залишається терпляче чекати на нове побачення зі своїми вихованцями

«  Січень 2013  »