Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Понеділок, 18.06.2018, 03:58

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2018 » Травень » 26 » ЗУСТРІЧ З АМБАСАДОРОМ U-REPORT
ЗУСТРІЧ З АМБАСАДОРОМ U-REPORT

U-REPORT: ТВОЯ ДУМКА ВАЖЛИВА!

Як відомо, головною рушійною силою суспільства та держави є ініціативна, креативна, творча та право свідома молодь, яка орієнтована на активну самореалізацію в полікультурному середовищі. Сучасні українські юнаки та дівчата, активно співпрацюючи з громадськими і волонтерськими організаціями, науковими установами, навчальними закладами різних рівнів, прагнуть впливати на позитивні зміни у важливих сферах суспільного життя.

Такі ефективні молодіжні ініціативи активно підтримують як державні, так і міжнародні організації.

21 травня 2018 року в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті відбулася зустріч учнівської молоді з амбасадором глобального молодіжного проекту U-Report дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Яною Федик. Під час зустрічі ліцеїсти отримали цікаву інформацію про історію створення проекту U-Report, особливості його реалізації та основне призначення (це один із найпростіших інструментів, якими молодь може впливати на зміни у важливих сферах суспільного життя).

Яна Федик повідомила про те, що сьогодні U-Report активно реалізовується у 40 країнах шляхом проведення швидких SMS- та онлайн опитувань, які з’ясовують думку молоді щодо важливих суспільних питань. Результати цих опитувань використовують у своїй діяльності урядові установи; міжнародні, громадські та молодіжні організації.

Під час заходу амбасадор глобального проекту U-Report допомогла всім бажаючим долучитися до молодіжних ініціатив і стати активним учасником опитувань на актуальні для молоді теми: освіта, молодіжна політика, громадська активність, здоров'я та інші.

«  Травень 2018  »