Головна » 2012 » Грудень » 4 » Зустріч з волонтером Корпусу Миру США
Зустріч з волонтером Корпусу Миру США

3 грудня 2012 року відбулася зустріч учнів Обласного гуманітарного ліцею з волонтером Корпусу Миру США в Україні Маргарет Хенкемп.
         Спілкування з американською гостею, її креативність та відкритість справили незабутнє враження на учнів ліцею. Для більшості з них вперше  виникла можливість вступити в діалог з англомовним співрозмовником.
         Маргарет Хенкемп поділилася своїми враженнями про Україну, розповіла про культуру, традиції та звичаї американського народу.
        Ця зустріч дозволила ліцеїстам по-новому подивитися на людей і світ іншого континенту.
        У кожного залишилися незабутні враження.
    «Меггі справила на мене незабутнє враження. Вона цікаво подавала інформацію про традиції ти звичаї американців, їхній побут. До цього моменту я ще ніколи не спілкувалась з англомовною людиною, тому взяла для себе з цієї зустрічі багато корисного.» Світлана Без’язична.
   «Мене дуже вразила зустріч з Меггі. Це добра, відкрита, позитивна, енергійна, оптимістична людина. Я була вражена її вмінням так щиро і невимушено спілкуватися з підлітками. Вона зверталася до нас як до друзів, адже не кожна людина буде розповідати про свою сімю незнайомцям. За годину спілкування з Меггі ми дізналися багато чого нового, збагатили свій словниковий запас та отримали масу вражень. Цю зустріч я не забуду ніколи!» Юлія Гавриленко.
   «Спілкування з американкою Меггі принесло багато позитиву, незабутніх вражень і веселощів, і навіть мова не була бар’єром під час спілкування з нею. Чого лише варті її гумористичні, дещо специфічні вислови про «поганого» старшого сина і чудову сім’ю, в якій панує любов. Меггі, на мою думку, є чудовим кулінаром. Зустріч із нею була насичена американським колоритом і традиціями. Здавалося, що частинка США перенеслась до нас разом із Меггі.» Інна Зубченко.
   «Мені особисто дуже  сподобалася зустріч з американкою Меггі. Я вперше так близько почула живе мовлення материкової американки, побачила, як вона вміє знаходити підхід до кожного учня. Меггі  - надзвичайно цікава, позитивна людина, вона справила на мене неабияке враження.» Світлана Дмитрик.
   «Найважливіше те, що зустріч відбувалася англійською. Для мене це неоціненний досвід спілкування з людиною, яка приїхала з іншого континентуЮлія Івашенко.
   Усі хто був на зустрічі з Маргарет, висловлюють щиру вдячність викладачеві англійської мови Катерині Анатоліївні Павлін за організацію заходу.
   Сподіваємося, що внесена Катериною Анатоліївною пропозиція поглибити зв’язки з волонтерами Корпусу Миру США обов’язково зреалізується!

Прикріплення: Фото 1 · Фото 2
«  Грудень 2012  »