Ви Гість 
Вітаємо Вас Гість 
Головна РеєстраціяВихідВхід   
Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

22:30
ЗВІТНІ ЗБОРИ РАДИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ЗВІТНО-ВИБОРЧІ ЗБОРИ РАДИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

2 жовтня 2019 року в актовій залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені М. Грушевського відбулися звітно-виборчі збори ради учнівського самоврядування ліцейської республіки ТЕМП Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей у яких взяли участь учнівський та педагогічний колективи навчального закладу на чолі з директором Хілінською Людмилою Валентинівною.

 

Засідання відбулося за таким порядком денним:

  1. Звіт ради учнівського самоврядування за 2018-2019 н.р.
  2. Вибори президента та парламенту ліцейської республіки ТЕМП.
  3. Різне.

Результати роботи ради учнівського самоврядування за 2018-2019 роки презентував прем’єр-міністр ліцейської республіки ТЕМП Дмитро Кухар, учень 11-А класу. У звіті, який супроводжувався яскравим мультимедійним проектуванням, було висвітлено результати роботи молодіжної організації загалом та окремо по міністерствах, окреслено досягнення та прорахунки в роботі.

Робота зборів продовжилась обранням президента ліцейської республіки ТЕМП та 32 делегатів до парламенту (по одному представнику з класу в кожне міністерство). За результатами відкритого голосування ліцейський уряд очолив Дмитро Кухар, учень 11-А класу. У цей же день відбулася урочиста церемонія інавгурації, під час якої новообраний президент у присутності учнів та викладачів виголосив присягу і накреслила шляхи подальшої діяльності ради ліцейського самоврядування.

 

 

Результати виборів парламенту наступні:

1. Міністерство освіти і науки –

Ремінна Ольга

Фурман Марія

Кичак Діана

Філіпова Анна

2. Міністерство дисципліни і порядку –

Котляров Артем

Семенова Світлана

Сотнійчук Владислав

Веліщук Дарина

3. Міністерство культури –

Важеніна Марія

Ходаніцька Вікторія

Мукомел Андрій

Полуян Катерина

4. Міністерство права і соціального захисту –

Павлишин Максим

Кочемазова Анна

Скрипнюк Владислав

Дудник Олександр

5. Міністерство преси та інформації –

Береза Костянтин

Вітковська Анастасія

Колодій Олег

Огороднік Алла

6. Міністерство спорту і туризму –

Щурова Крістіна

Палевський Кирило

Воробйова Ангеліна

Грисюк Владислав

7. Міністерство фінансів –

Попіловська Олеся

Трибунська Анна

Фросталюк Діана

Паламарчук Владислав

8. Міністерство контролю й ревізії –

Бондаренко Єлена

Ремпович Вероніка

Кулина Олена

Навроцький Денис

Підсумок зборів підвела директор Обласного гуманітарного ліцею-інтернату Людмила Валентинівна Хілінська, яка привітала новообраний уряд на чолі з Дмитром Кухаром та побажала раді учнівського самоврядування творчого натхнення, успіху в реалізації задуманого та командної продуктивної роботи.

 

 

 

Переглядів: 181 | Додав: natali
Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2020-2015