Обласний гуманітарний ліцей-інтернат
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
П'ятниця, 20.04.2018, 21:51
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Листопад » 11 » Звітно-виборчі збори ради ліцейської республіки ТЕМП
18:03
Звітно-виборчі збори ради ліцейської республіки ТЕМП

Звітно-виборчі збори ради ліцейської республіки ТЕМП

 

11 листопада 2015 року в актовій залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені М. Грушевського відбулися звітно-виборчі збори ради учнівського самоврядування Обласного гуманітарного ліцею для обдарованих дітей із сільської місцевості, у яких взяли участь учнівський та педагогічний колективи навчального закладу на чолі з директором Хілінською Людмилою Валентинівною.

 

Засідання відбувалося за таким порядком денним:

  1. Звіт ради учнівського самоврядування за 2014-2015 н.р.
  2. Вибори президента та парламенту ліцейської республіки ТЕМП.
  3. Різне.

Результати роботи ліцейської республіки ТЕМП за 2014-2015 роки презентувала екс прем’єр-міністр ради учнівського самоврядування Анастасія Сеник. У звіті, який супроводжувався яскравим мультимедійним проектуванням, було повністю висвітлено результати роботи молодіжної організації загалом та окремо по міністерствах, окреслено досягнення та прорахунки в роботі.

Робота зборів продовжилась обранням президента ліцейської республіки ТЕМП та 32 делегатів до парламенту (по одному представнику з класу в кожне міністерство).

За результатами відкритого голосування ліцейський уряд очолила Сеник Анастасія, учениця 11-А класу (педагогічний профіль навчання). У цей же день відбулася урочиста церемонія інавгурації, під час якої новообраний президент у присутності учнів та викладачів виголосила присягу і накреслила шляхи подальшої діяльності ради ліцейського самоврядування.

Результати виборів парламенту наступні:

Міністерство освіти і науки – Стецюк Микола (10-А клас), Мазуренко Руслана (10-Б клас), Назаренко Олеся (11-А клас), Рудик Сергій (11-Б клас).

Міністерство дисципліни і порядку – Кермач Карина (10-А клас), Карасевич Марія (10-Б клас), Довгань Тетяна (11-А клас), Безсмертний Володимир (11-Б клас).

Міністерство культури – Максимчук Сюзанна (10-А клас), Вітковська Анастасія (10-Б клас), Вишковська Ірина (11-Б клас), Войтович Наталія (11-А клас),

Міністерство права і соціального захисту – Слободянюк Анжела (10-А клас), Перегалюк Анастасія (10-Б клас), Рекало Ольга (11-Б клас), Табак Діана (11-А клас).

Міністерство преси та інформації – Тресер Дмитро (10-А клас), Цимал Дмитро (10-Б клас), Васютинська Яна (11-Б клас), Гнибіда Сніжана (11-А клас).

Міністерство спорту і туризму – Херовимчук Світлана (10-А клас), Столяр Ярослав (10-Б клас), Гаврілов Вадим (11-Б клас), Піддубна Дарина (11-А клас).

Міністерство фінансів – Галкіна Ірина (10-А клас), Генделяк Вікторія (10-Б клас), Генсіровська Дар’я (11-А клас), Воробйова Анастасія (11-Б клас).

Міністерство контролю й ревізії – Граболуз Анастасія (10-А клас), Проценко Тетяна (10-Б клас), Завальнюк Інна (11-Б клас),Вітенко Галина (11-А клас).

Підсумок зборів підвела директор Обласного гуманітарного ліцею Людмила Валентинівна Хілінська, яка привітала новообраний уряд на чолі з Сеник Анастасією та побажала раді учнівського самоврядування творчого натхнення, успіху в реалізації задуманого та командної продуктивної роботи.

 

 

 

 

Переглядів: 181 | Додав: SV
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2011-2018-2022